Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eladó fajtiszta cicákat hol...

Eladó fajtiszta cicákat hol szoktak hirdetni leginkább?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyent, fajtisztát, talán perzsát mert olyan már régen is volt. De nem sok hirdetést találok.

2013. jún. 22. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak cicás szaklapok. Abban találsz.
2013. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Minden macska fajtiszta. Amire te gondolsz, az a fajtatiszta...
2013. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy fajtatiszta cicák leginkább tenyészetekben vannak és ők vagy szaklapokban hirdetnek és vagy a saját honlapjukon, mert általában a tenyésztőknek mindnek van.

[link]


Itt van egy rakat tenyésztő, de fogalmam sincs hogyan lehet kiszűrni, hogy melyiküktől érdemes cicát venni.

Itt a gyakori kérdéseken egyet nagyon favorizáltak (Midnight Hunter kennel), de szerintem ha igazán szeretnéd, akkor nézegesd végig kik szimpatikusak, esetleg írj is azoknak, akik megnyerték a tetszésed és a válaszból is sok mindent leszűrhetsz. Sok sikert!

2013. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

Szerintem a nagyobb apróhirdetési oldalakon is vannak fajtatiszta perzsák, pl ezt muszáj be is linkelnem, annyira cukik :D

[link]

2013. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy látszik te még nem olvasgattál itt eleget, fölöttem hozzá szóló. :D Bocsi, de ezért a hirdetésért itt pár ember megkövezne, hogy hogyan mered ezeket a cicákat fajtatisztának nevezni és ez egy szaporító és... a csúnyábbakat nem is írom.

Ami nekem ciki ebben, hogy még a fajtája nevét sem tudja helyesen leírni a hirdető (Himalájai Perzsa), plusz nekik aztán semmi garancia nincs a fajtatisztaságukra. Nincsenek sem oltva, sem semmi. Inkább gyűjtenék hozzá még egyszer ennyit és korrektebb helyről vennék tuti fajtatisztát törzskönyvi kivonattal (mert ugye a kérdés erről szólt) vagy ha nagyon tetszenek ezek, akkor meg nem érik meg az árukat szerintem, mert mire kér ennyi pénzt?

2013. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!