Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskám nem jön haza...

Ha a macskám nem jön haza akkor még várjam hátha haza jön?

Figyelt kérdés
Már 5 napja nem jön amikor hívom és ez nagyon rossz. Már felajánlották hogy kapok egy másikat de én nem akarom elfogadni mert nem tudom hogy még van-e rá esély hogy haza jöjjön.(kandúr nagyon szeretem)
2013. jún. 25. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanitva van???
2013. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
5 nap? Még nagyon kevés ideje van oda. Nekem a kandúrom volt hogy 2 hétig se jött, majd egyszer támolygott haza széttépve, gondolom verekedett más macskákkal. Még sovány se volt, biztos evett valamit. Aztán kiderült hogy nem is ment messze, mert gyakran aludt a szomszédos istállóban, csak pont nem találkoztam vele. Hát a macskák bizony eltűnnek sokszor, de amelyik életrevaló az a jég hátán is megél.
2013. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Na látod ezért nem kell macskát tartani mert ilyen haszontalan, hálátlan dögök.Mikor fogadjátok már el végre, hogy a macska nem háziállat és nagyon jól el van ember nélkül?
2013. jún. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ez mekkora ökörség, amit írtál, látszik, hogy soha nem volt macskád. Nekem több, mint tíz éve vannak, soha nem mászkáltak el, mert ivartalanítva vannak.

Persze, hogy egy ivaros kandúr elmegy, ha tüzelnek a közelben a lány macskák. És persze, hogy közben ezer veszély leselkedik rájuk: agyoncsapják, elütik, kutya megfogja, összeverekszik másik kandúrral....

arról nem is beszélve, hogy a macskák közötti halálos betegségek is verekedéssel, közösüléssel terjednek, úgy mint: FeLv, FIV.


Szóval kedves Kérdező, ha a macskád nem volt ivartalanítva, és leszel olyan szerencsés, hogy hazamegy, akkor vidd el ivartalaníttatni, az egy 10 perces műtét a kandúroknál, és nem megy el többet, valamint a betegségektől is megóvod.

Egyébként meg ha ilyen felelőtlen gazda vagy, hogy nincs ivartalanítva a macskád, akkor nem kéne helyette másik, mert a macska nem fogyóeszköz, hogy ha eltűnt, majd lesz másik.......

arról nem is beszélve, hogy egy ivaros kandúr a környék össze lány macskáját teherbe ejti..... soha nem lesz vége a kóbor szaporulatoknak.....

Gondold át.

2013. jún. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Volt egy hálátlan semmirekellő vörös kandúrom akit serdülő korában vettem magamhoz mert megsajnáltam.Nagyon szerettem, etettem, játszottam vele, simogattam de sohasem szeretett úgy ahogy én őt.Mindennek ellenére elpártolt tőlünk pedig se kutya se más állat nem volt a környékünkön.Elpártolt, mert az utca végén lakik most, vadon!Senki macskája lett.Ezért bár tiszteletben tartom őket, házikedvencnek teljesen ostobaság tartani ezeket a haszontalan semmirekellő férgeket.Más egy gazdaság ahol a macska jelenléte elengedhetetlen.
2013. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Minek valaszolsz macskas kerdesekre, ha macska gyulolo vagy??

Valamit nagyon rosszul csinaltal, ha elment toled. Nekem az osszes macskam befogadott, egyik sem akar elmenni.

2013. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fogadd el a cicát, még hazamehet, az is lehet hogy valaki bezárta valahová véletlenűl olyan garázsba, poncébe amit ritkán használnak, kérdezzétek körbe a szomszédokat! Szerintem az új cicával még várj pár hetet!

Nekem is volt hogy eltünt ac icám 2 hétre (ivartalanított nőstény) de hála istennek hazajött (nagyon le volt soványodva, tuti bezárták valahová, magától nem menne el ennyi időre!)

2013. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as attól hogy neked ez a tapasztalatod, attólmég nincs igazad! de nem vitatkozok veled, mert úgysem lehet meggyőzni téged...
2013. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!