Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a macskámmal...

Mit tegyek a macskámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
ha eddig pabelba laktam és a a macskám csak bent volt és most kertesbe köztünk és kiment nagyon megtetszett neki és folyton kimenne Viszont mi azt nem szeretnénk h kinti és benti is legyen mert ő az agyra is felmegy es koszos szaros lábbal nem kéne.
2013. jún. 26. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pórázzal vidd ki gyakran és törlőkendőt használj mikor bejöttök..jobb ötletem nincs
2013. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor ne engedd ki.Ablakokra fém szúnyogháló.Az ajtónál vigyázzatok.Én is családiba lakom,de még az életbe nem voltak kint a cicáim és nem is lesznek.
2013. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Ez főleg a környék adottságain múlik, ha nincsenek forgalmas utak akár kinti is lehet. A kinti benti is megoldható, ha van egy előszoba ahol nem akkora gond ha kicsit koszol. Lakásban még tartottam macskát, csak amíg kicsik voltak, erről nem tudok érdemben semmit mondani, az biztos, hogy autó nem üti el.:D Viszont hamar döntened kell, mert ha egyszer megérzi a szabadság ízét, nem fogod tudni bent tartani.
2013. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mar kiengedted, kivsgyik majd. A macska amugy is nagyon tiszta allat, nekem is kinti-bentiek, azon kivul, hogy amikor nyakig sar van, kicsit behozzak (bar akkor mi is behozzuk), nincs gond. Mondjum telen es osszel, a hidegben ki se dugjak az orrukat, nyaron meg alig vannak bent.
2013. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A pórázos megoldás tetszik veszek is egy jó hosszú pórázt. + vizes törlő! Mar csak azon gondolkozom h a bogarakkal kulancsokkal mi a helyzet nem szedi össze őket? Vagy akkor vigyem sűrűbben dokihoz m
2013. jún. 26. 11:37
 6/7 anonim ***** válasza:

A pórázt nem biztos, hogy megfogja szokni. Mi kisebb korától próbáltuk rászoktatni a hámra, többször is, de folyamatosan földhöz vágta magát és nem is ment. A nyakörv meg nekem nem tűnik biztonságosnak.

Ha kiengeded mindenképp kell külső élősködők elleni védelem. Vagy nyakörv vagy cseppek, a doki ha belemegy egy kullancs úgysem csinál vele semmit, jobb a megelőzés.

2013. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Az élősködőkkel nem nagyon lesz gondod mert ha szólsz a dokinak, hogy kint is fog lenni a macsesz, beoltja egy kombinált védőoltással ill ellát tanáccsal is, hogy kell e még pluszba valami más védekezés is. A póráz tényleg jó ötlet, csak ezt a macskával is meg kell értetned, na ez az ami nem mindig egyszerű.:D Türelemmel viszont minden elérhető. Ivartalanítani is kellene, ha esetleg még ivaros.
2013. jún. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!