Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tolna megye környékén tenyészt...

Tolna megye környékén tenyésztenek brit cicát?

Figyelt kérdés
Fajtiszta brit cicát szeretnék, de nem szeretnék túl sok pénzt kiadni érte, nem áll szándékomban kiállításokra vinni, csak családtagnak kéne :) Tud valaki segíteni?
2008. jún. 23. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

"Fajtiszta brit cicát szeretnék, de nem szeretnék túl sok pénzt kiadni érte"

Akkor itt már buktad is. A fajtatiszta kutyának/macskának értéke van amit meg kell fizetni. Persze lehet venni szaporítóktól occsón fajtatisztának mondott állatokat, de azok szegények olyanok is... Ha "csak" házi kedvencnek kell, akkor inkább fogadj örökbe egyet menhelyről (talán még fajtatisztát, vagy nagyon hasonló küllemű keveréket is találsz).

2008. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A túl sok pénzt úgy értettem, hogy mondjuk 100 ezer forint, nyilván én sem gondoltam, hogy 5ezerből megúsznám. Ami nekem reális az mondjuk 30-40 ezer.
2008. jún. 24. 05:57
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnos el kell,hogy keseritselek téged is és önmagam is.évek óta ilyen cicára vadászok.de sajna az ár 70-100e körül mozog.te milyent szeretnél?már szinben
2009. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia, én ezt már elég régen kérdeztem, körülbelül egy éve :)


Időközben egy fekete cicát is sikerült szereznem, bár nem a környyékről, de nem isvolt olyan vészes, ráadásul állatorvostól! Szeritnem nézelődj a neten én is ott találtam!

2009. jún. 12. 07:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond.Brit cicád van?Mi már sok tenyésztövel beszéltünk azóta és én csikosat szeretnék.Irnál kicsit a britről?vagy priviben küldenél képet?
2009. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
ha fekete akkor nem lehet brit. vagy végül a házi mellett döntöttél?
2010. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már miért ne lehetne brit?! Biztos, hogy mert már felnőtt azóta és egy az egyben úgyis néz ki, egyébként meg megbízható kézből is szereztem egy állatorvostól.
2010. febr. 11. 22:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha nem hiszed keress rá a neten, van egy csomó kép.
2010. febr. 11. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!