Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan készíthetnék macska/kut...

Hogyan készíthetnék macska/kutya ágyat?

Figyelt kérdés
kreatív ötleteket is várok
2009. nov. 25. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A macskaágyhoz szólok: hiába csinálsz neki bármilyen fejedelmi alvóhelyet, úgyis a radiátoron fog tanyázni :)))

A macska szereti maga megválogatni, hol alszik, és ebben semmilyen befolyással nem lehetsz.

2009. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kreatív ötletem sajnos nincs, csak egy jó tanács: amivel kibéleled a fekhelyet, nagyon jól rögzítsd le, mert hajlamosak felkaparni, kihúzgálni, szétcincálni. 2 kutyusom van, télre mindig teszünk alájuk jó vastag paplanszerűséget a kutyaólba, de már kitapasztaltuk, hogy le kell szögelni, különben szétszedik. :)
2009. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

az én macskáim nem szoktak a radiátoron aludni de mivel szeretik a párnás dolgokat, gondoltam csinálok valami fekhelyt nekik.

Több választ várok :)

2009. nov. 25. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Szia!csinálhatsz, műszőrméből,puha plédből, én hurcolásztam az egyik után / 3 van / egy wc-tető huzatot

de tök mindegy mert őméltóságaik döntik el, hogy hol és

min szunyálnak.hiába vettünk puccus makkakosarat a ganék

egyszerse mennek bele.a csillárom kívül szerintem már mindenhol aludtak.volt,hogy az egyik terhesen nagyhassal

a konyhaajtó élén!! cuki módon begidázva nézegelődött.

Én már lemondtam arról,hogy lesz olyan hely a házban ahol nincs macskaszőr.A rabszolgájuk vagyok,de hát imádom őket.

hallottam olyat is ,hogy a párnájukba macskamentát tesznek, na az lehet ,hogy ott tartaná őket,de még nem

próbáltam.

bár volt olyan cicám, amelyik a valeriána tabletta szagától fetrengett,pörgött-hörgött, szóval narkózott.

na szióka, azért ne add fel.

2009. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én nem bánom ha nem alszanak rajta, legalább amég csinálom nem unatkozok :)

(köszi a válaszokat)

2009. nov. 25. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a cicáknak kutyáknak egyaránt ajánlom!Fábol kis házikót kell barkácsolni kitömni kibélelni régi kabáttal szivaccsal vagy bármio puhával és egyaránt szteretni fogják!Az éán cicáim is imádják szerintem ez a legjobb de az egyik válaszironak igaza van mert ők szeretik megcválasztani saját alvóhejüket !S ahogy a váűlasz irója mondta a radiátor a nkedvenük!Remélem segítettem!
2009. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!