Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetnék élvefogó...

Hogyan készíthetnék élvefogó patkánycsapdát mert nem szeretném megölni őket?

Figyelt kérdés

Hello.

Van egy kis ház az udvarunkon és oda beköltözött egy patkány.mérget nem akarok lerakni mert vannak ott cuccok és ha valahol megdöglik nembiztos hogy megtaláljuk.14 éves vagyok és nem tudok még profin hegeszteni hogy vasból csináljak.van egy csapdánk de arról mindig lelopja.Hogy csinálhatnák egyszerűen patkánycsapdát?Segítsetek légyszíves sürgős lenne! :(



2012. aug. 15. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Elfelezel egy diót, és egy befőttes üveg alá raksz egy papírt. A bef. üveg a dión támaszkodjon, úgy, hogy a dió bele az üveg belseje felé nézzen. Mikor jön a patkány és meg akarja enni bemegy az üveg alá, és kilöki a diót. Az meg ráesik. Nem tudom, hogy ez beválik-e. Egereknél bevált.

2012. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=BUnu-1TlaEE


Ezzel simán beleszalad egy hordóba... :)

2012. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

gazdasági boltban lehet kapni drótkalitkát,amibe bemászik az állat,de ki már nem tud jönni.(bár abban nem vagyok biztos h patkány méreteihez megfelelő-e)

[link]

2012. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első:

Ezt én is ismerem de én se gondolom hogy bevállik patinál. :( egereknél eddig mindig bevállt de szerintem a patkány fellöki simán az üveget azért az erősebb mint egy egér. :)


Második:

Ezt néztem én is de nem tudom hogy tudnám megcsinálni.De majd megpróbálom! :)


Harmadik:

Igazából költeni nem szeretnék ezért kérdeztem itt hogy valamit házilag hogy készíthetnék! :)

2012. aug. 15. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor csináld meg az elsőt, de jó nehéz vödörrel, esetleg rögzíts vmi nehezéket rá
2012. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 emir72 ***** válasza:
2012. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen ez is az én kérdésem csak itt senkitől nem kaptam választ egy hétig azért írtam ide át! :)

Köszi!Nem is figyeltem! :))

2012. aug. 17. 19:30
 8/9 anonim válasza:
És mit csinálsz vele, ha megfogtad?
2012. aug. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elengedem valahol a hegyen.
2012. aug. 18. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!