Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám nem...

Mit tegyek ha a macskám nem eszik semmit meg?

Figyelt kérdés
vcan egy 2,5 hónapos cicám fiú.alig eszik valamit de makk egészséges tényleg már jó nagy magasságra de szélességre nem nagyon nem eszi meg se a parizert pedig puslyka sem a májkrémet én viszont nem akarok neki ilyen minőségi kajákaat venni mint pl:whiskas mert az rohadt drága.. lágyszi értelmes válaszokat :)

2013. jún. 28. 11:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
van* pulyka*
2013. jún. 28. 11:54
 2/11 anonim válasza:
majd ha éhes lesz,fog enni,de a macskák ravaszak ám,mert szeretnek válogatni,de ne adj neki mást,és ha kellően megéhezett,meg fogja enni.
2013. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Állj rá valami minőségi junior tápra és add neki azt.

A Whiskas felejtős, az árához képest nagyon rossz minőségű táp (csak a reklámja jó). Nézegess webáruházban, ott talász jó tápokat.

2013. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se ennék parizert no meg nem is laktató.W pont nem egy minőség.Vegyél neki rendes tápot és kiegészítésként mehet a nyers hús(sertés tilos).

Amennyiben nem áll szándékodban normálisan tartani,etetni akkor mért kellett a cica?

2013. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a jó válaszokat szeretlek titeket :) már azt hittem BAJA VANN:) !!!
2013. jún. 28. 12:25
 6/11 Maxitabi ***** válasza:
100%

Szia,ahogy előttem is írták - a parizer, májkrém nem cicának való(embernek sem igen). A fűszerek, tartósítószerek, színezékek min mérgek nekik (is). A cicák ragadozók, ezért színhús, belsőségek és egy kevés zöldség, gyümölcs kell nekik. Mindenféle fűszer nélkül. Főzheted is, de nyersen jobb-kivéve a disznóhús-persze frissen. Lehet főzés helyett fagyasztani (min egy hét),felengedve adni.(BARF etetés, utána kell olvasni, hogy nehogy hiánybetegségek lépjenek fel!!) Épp emiatt-mert a megfelelő arányok kikeverése sok utánajárást igényel- egyszerűbb tápot adni nekik. De a szupermarketekben kapható agyonreklámozott= ismert tápok nagyon nem jók!! Sokkal olcsóbbak és jobb beltartalmú tápok vannak,mint fr....,ki..... és wh.....és társaik!

Pl: josera, brit -ezeket viszont csak spéci üzletben kapod meg,vagy neten rendelsz. Még ha drágább is a kilója, általában kevesebb kell belőle és jobban hasznosul(kevesebb végtermék).

2013. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsónak nagyon köszönöm !!
2013. jún. 28. 14:26
 8/11 A kérdező kommentje:
12:25 ha nemtudsz normális választ irni csak bunkó paraszt módon akkkor ne is irjál jó kösziii :@
2013. jún. 28. 14:27
 9/11 anonim ***** válasza:

12:25ös vagyok.Elnézést én normálisan válaszoltam.Nem veszed magadra ha nem igaz a kérdésem.

Azt ne várd,hogy hajbókoljanak a parizeres etetésre..

2013. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hallod takaroggy már innen mert letiltalak különben meg sok macska örül ha kap enni képzelem hogy milyen macskád lehet ha van biztos laktózmentes anyatejjel itatod de tudd meg hogy ez nem játék na csá kis kaka
2013. jún. 28. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!