Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kezdjek 5 vemhes macskával?

Mit kezdjek 5 vemhes macskával?

Figyelt kérdés

Haláleset miatt maradtak árván.Pesten megoldott az ivartalanításuk,de utána nincs hova tenni őket.Ötletek?

Örökösök köszönik szépen,nem kérik őket.


2013. jún. 28. 13:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyetlen állatvédő szervezet,menhely sem tud segíteni,mindenhol telt ház van.Az ellés meg rohamosan közeleg a cicáknál.Amúgy tipikus parasztmacskák,istállóban és udvaron voltak tartva.
2013. jún. 28. 13:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedves örökösök,ne csak a vagyonért legyenek hisz örökség a cica is.Addig legyen meg az ivartalanítás míg meg nem ellenek,mert számolhatnak 5x4 kölyökkel minimum.Az örökségből oldják meg az ivartalanítást.
2013. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondom,az örökösök nem kíváncsiak rájuk.Ingyen ivartalanítást intéztem a macskáknak,még fel is viszem őket vonattal Pestre,de nem hozhatom őket vissza.Az örökösök közölték,annak semmi értelme.Akkor már inkább altatás,az megoldja a gondot és nincs vele macera.Ez vidék,kis elmaradott falu.Itt kutyára-macskára alapból nem költenek.Kölyköket legtöbben élve elássák.Ha a felnőtt eltűnik vagy "megdöglik",van helyette másik ingyen.Az állatorvosnál olcsóbb.
2013. jún. 28. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, hogy lehet egy kismacskát élve elásni?! Jézusom... Lehet, hogy én nőttem fel burokban, de azért nem gondoltam volna, hogy "átlag" magyar ember ilyesmire képes. Ha a cicák végképp senkinek nem kellenek, sem gazdihoz, sem menhelyre, és nincs lehetőséged befogadni őket, akkor még mindig az altatást tartom a messze nem ideális, de emberségesebb megoldásnak a szélnek eresztés vagy az elásás helyett. Azért ilyenkor olyan szomorú leszek... Panaszkodunk, hogy az emberek nem fognak össze, nem figyelnek egymásra, de hogy is tennék, ha képesek egy pici állatot élve elásni...
2013. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fényképezd le őket minél előbb és hirdesd ahol csak tudod! :

Facebook, állatvédő szervezetek ha elhelyezni nem is tudját hirdetésben biztos segítenek pl Cicamentő Angyalok! Noé Állatotthon (itt várolista van, arra talán érdemes feliratkozni!), apród, jófogás, gazditkeresek.hu, állatok.info....

És jó lenne ha a szülés előtt ivartalaníttatnád őket!

Esetleg facebookon már most elkezdhetsz ideiglene gazdikat keresni akik vállalnák őket amíg nem lesz gazdi!

Hol vannak a cicák Bp környékén?

2013. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 4


Ez nagyon gyakori megoldás falun. Kiskoromban nyaraltam nagyiéknál, tuskó szomszédasszony kb. előttem ásta el a kiskutyákat, akárhogy ordítottam a kerítésen keresztül, csak röhögött. Könyörögtem neki, hogy adja nekem őket. Édesanyám másnap leüvöltötte a fejét, de hát az már nem oldotta meg a dolgot...


Bocs az offért.


Apródon hirdessed meg.

2013. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindenhol meg vannak hirdetve,de több ezer macska keres gazdát.Minden szervezetnél próbáltam.

Itt altatásra nem költenek.Van ingyen megoldás.

2013. jún. 28. 16:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Hol vannak helyileg a cicák? (megye is elég)

A hírdetést átküldöd privátba, lehet hogy tudok gazdit 1-nek, de nem tuti még, nem akarlak hitegetni, de hátha összejön :)

Amúgy megfogják szülni a kicsiket, vagy előtte ivatalanítva lesznek?

2013. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bács-Kiskun megyében vannak,de Budapestre felviszem vonattal.Te írtál PÜ-t?
2013. jún. 28. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem írtam!
2013. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!