Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kezdjek az ágyra pisilő...

Mit kezdjek az ágyra pisilő macskával?

Figyelt kérdés

Ideiglenesen, 1,5 hónapig anyum lakásán élek, ahol a szobacica rendszeresen, naponta levizeli valamelyikünk ágyát. Elég ingerszegény környezetben él a cicus, mivel anyám számomra valami érthetetlen oknál fogva nem tartja fontosnak, hogy foglalkozzon vele... Valószínűleg ezért lehet. Én mondjuk most amennyire időm engedi, próbálom szeretgetni az állatot, bár igen nehéz, mikor lefekvés előtt ott vár a folt a takarómon...

Szóval tudom, a hosszútávú megoldás a macska "megszelídítése" lenne, ám ez a feladat inkább anyámra vár, mivel én nemsokára elköltözöm. A kérdésem: jelenleg mit lehet ezzel kezdeni? Hogy szoktassam le az ágyra pisilésről?


2013. máj. 7. 23:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Lány cica, ivartalanítva van. Ez lemaradt. :)
2013. máj. 7. 23:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy almot kéne váltani, mert a jelenlegit nem szereti. Ha ez nem működik, akkor próbáld meg az almot helyhez szoktató sprayvel befújni. Ez pont arra van kifejlesztve, hogy megszokja hol végezze a dolgát. Nekünk bevált az ilyen cicánál.

Simán ki lehet fárasztani a lézerfénnyel. Ezt szinte minden cica szereti kergetni, és pihenés közben is játszhatsz vele.

2013. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Alapvetően szobatiszta állat; nekem inkább azt a benyomást kelti, hogy valami másra (lelki bajra..?) akarja felhívni a figyelmet... ha kialmozzuk, akkor is csinálja.

De persze igazad lehet, keresünk egy másik típusú almot, hátha.

2013. máj. 8. 00:10
 4/5 Boda Gergő válasza:
0%
talán a probléma fő forrása, hogy a macska nem való házba. Tedd ki az udvarra, oszt jó napot.
2013. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nagyon remélem, hogy nincs macskád!
2013. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!