Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám bal hátsó lábára sántít....

Cicám bal hátsó lábára sántít. Kitapogattam, olyan "boka" tájékon fájhat Neki, de nagyon, a talppárnája fölött kicsivel. Hogyan tudnék segíteni neki? Enyhíteni a fájdalmát?

Figyelt kérdés

Remélem, csak meghúzódott egy rossz ugrást követően. Fogai rendben, ellenőriztem. Reggel még sántikált a lábán, de már egyre kevésbé tud ráállni. Tegnap levert volt, nem aludt, szerintem kb. 2 napja történhetett a baleset (szobacica), de mivel ugyanúgy ugrabugrált, mostanra ütötte ki. Dokinak nagyon értelmét nem látom, viszont borogatni meg kenegetni nem lehet. Akkor mit tehetnék?

Sérülést nem látok sem a talpán, sem az ujjai között.


2013. jún. 29. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én cicámmal is ez volt, ő meghúzta a lábát! Szerintem akkor is kellene doki, mert nem biztos h meghúzta, lehet ficam, repedés is. A doki megvizsgálja, kap fájdalomcsillapítót. A doki csak a vizsgálat árát kéri, a fájdalomcsillapító meg kb 100 forint!

Azért ha nem aludt, eléggé fájhat neki! Ennyit igazán megérdemel szegényke!

2013. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig csak az orvos tudja megállapítani, hogy mi a baja..
2013. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem látod értelmét? Csak az állatorvos ért hozzá szakszerűen, ő tudja megmondani,hogy mit csinálj, és,hogy mit adj neki. Te nem tudsz semmilyen internetes oldalról teljesen meggyőződni,hogy ez a baja, és,hogy ezt kell megcsinálnod a macskáddal. Ha nem aludt,akkor nyilván nagyon fáj neki, és súlyos is lehet.Az is előfordulhat,hogy ez valami zúzódás. És ha nem úgy forr össze, le is bénulhat a lába. Lehet,hogy azt látod,hogy nem olcsó,de ha szereted a macskádat nem sajnálod rá a pénzt. Neki is joga van úgy viselkedni mint egy embernek.
2013. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul írtam idegességemben. Azt akartam írni, hogy folyton alszik, a "nem" szót véletlen írtam oda.
2013. jún. 29. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!