Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cicát csak lakásban...

Perzsa cicát csak lakásban lehet tartan?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves nőstény Perzsa macskám. Még kis korában az utcán találtam. Csodálkoztam is ,hogy mégis hogyan kerülhetett az utcára szegény.Befogadtam. Az eső hetekben a pincében a tűzhely mellet aludt. (Tél volt) Aztán később szobacica lett. Mikor kitavaszodott kiengettem a kertbe. Azóta kint alszik be sem akar jönni. .Úgy tervezem ,hogy télen visszaköltöztetem a házba.

2013. jún. 29. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem CSAK bent lehet tartani.
2013. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A perzsákkal többet kell foglalkozni a szőrük, szemük, stb. miatt. Kevésbé tesz nekik jót a kinti tartás. Persze ettől még lehet kint néha, de azt nem hiszem, hogy egyáltalán nem is akarna bemenni. De ha hideg lesz, biztos, hogy be akar majd menni a hideg elől.

Egyébként nem is biztos, hogy perzsa, lehet csak hosszabb a szőre. Nyomott a pofija?

2013. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nyomott orra von.
2013. jún. 30. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak bent.Kint összeszedhet mindenféle bacilust,ellophatják,elüthetik,szétroppantja egy kutya.Stb.A szőrét is összekeni kint....
2013. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is nyugtalan vagyok igy de ez egy kis udvar nem bir megszökni csak ha nyitvagyom a kaput. De télen okvetlen behozom a lakásba.
2013. jún. 30. 14:15
 6/6 anonim válasza:
az az igazság hogy bent kéne tartani de ha jól érzi magát kin csak estére engedd be!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!