Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Be lehet hozni a lakásba a...

Be lehet hozni a lakásba a frissen bolhaporozott cicát? Nem fognak róla leugrálni a házban?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kandúr macskám. Kinti-benti cica. Ma bolhákat vettem észre rajta. Rögtön beporoztam és most tétlen vagyok ,hogy az udvarra tegyem (ott ugráljanak ki a bolhák) vagy be a lakásba.

#bolha #kandúr #1 éves #bolhapor #ki tegyem #be tegyem
2013. jún. 30. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha kinn marad.
2013. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És meddig legyen kinnt?
2013. jún. 30. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én macskáim rengetegszer voltak bolhásak, ők is kinti-benti cicák, és legtöbbször kint vannak ugyan, de amikor a bolhaporral bejöttek, akkor sem lett senkinek semmi baja tőle, szerintem érdemes beengedni, úgysem egyszerű szegénynek a bolhákkal, én épp ezért nem akartam úgymond "magukra hagyni" őket, kirekeszteni őket a házból.
2013. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Bengedtem a macsekot. Nem lett semmi baj:)
2013. aug. 6. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
:))
2014. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!