Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szédül a macska?

Miért szédül a macska?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kandúr cicám. Valószínűleg a (rohadt) szomszéd fejbe csapta vaslapáttal :( annyira szelíd, hogy mindenkihez odamegy. Mikor megjött nagyon sírt, és szédelgett, másnap is fojt a füle, össze vissza tántorgott, próbáltam kitisztítani a fülét, kicsit meleg vízbe beáztattam egy szivacsot, nagyon tetszett neki és másnap mintha javult volna az állapota. Ma éreztem rajta, h lázas lehet, adtam neki egy fél algo-t :S javulni javul, de tud valaki segíteni benne, hogy mi lehet ez, és hogy mit csináljak? Nincs pénzem az állatorvosra :( Szeretném megoldani itthol , csak nem tudom mit tehetek vele :SS Dobhártyája szakadhatott be esetleg? :((

2013. jún. 30. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Pedig csak orvoshoz kellene vinni... lehet agyrázódás, vagy mit tudom én.
2013. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vicuska87 ***** válasza:

Emberi gyógyszerrel, inkább tovább mérgezed!!!


Állatorvos!!!!

2013. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig mindenképpen állatorvoshoz kellene vinned, lehet, hogy komolyabb a baj. Emberi gyógyszert pedig NE ADJ NEKI! Se Algopirint, se Aspirint, ezekkel akár meg is ölheted!
2013. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos!!! Mikor magadhoz vetted a cicát nem gondoltad, hogy azt etetni illetve baj esetén ápolni is kell? Neked hogy esne, ha a szüleid nem vinnének kórházba baleset esetén? hagy szenvedjen csóri....holnapra lehet meg is döglik ha nem kap időben megfelelő segitséget!!!!!
2013. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sztem ezek előítéletek, kérdez valaki valamit, ti meg így reagáltok, olvastad kedves utolsó válaszoló, hogy mi állt a szövegben? nemhiszem:@@ szar válaszokra nincs szükség..... főleg ilyenre.... ennek a macskának sok baja volt, akkor megoldom, ahogy tudom,. köszi...
2013. jún. 30. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
jahh tényleg megoldod....tovább mérgezed algopirinnnel....az ilyen állattartók miatt van a sok kóbor macska, kutya....csak így tovább!! kérdésedre válaszolva pedig : azért szédül mert keringési zavarai vannak,minnél előbb orvosi segitsévre van szüksége....jah persze csak akkor ha te már meggyógyitottad embereknek készült ipari gyógyszerekkel
2013. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmi baja nem lesz egy fél szem algopirintől ez teljesen biztos! Viszont tudom hogy kicsit sokba kerül de tényleg jó ha megnézi egy állatorvos is!!
2013. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!