Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskámmal? (többi...

Mi lehet a macskámmal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég találtuk 1 benzinkútnál és mikor hazahoztuk állandoan nyávog (kivéve ha alszik és játszik). Először arra gondoltunk hogy éhes meg szomjas de miután adtunk neki enni/inni de ugyanugy. Én arra gyanakszok hogy nemtud pisilni meg kakilni, mert még amiota nálunk van egyiket se tette meg. (még kiscica)

2013. jún. 30. 17:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és arra is gondoltunk már hogy az anyját hivja de már elég nagy ahhoz hogy NE szopjon
2013. jún. 30. 17:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem téged tekint anyjának és ezért nyávog.

De ez nem biztos. Jó lenne tudni,hogy kb mennyi idős lehet,és hogy mikor nyávog. Mármint megy utánad és úgy? Vagy akkor,ha egyedül hagyod?

2013. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van mikor követ de van mikor nem. Egyébként mindig nyávog, nem csak egyes esetekben. De van mikor nyávog, megsimogatom és magamhoz veszem abbahagyja, de 1-másfél perc után megint kezdi.
2013. jún. 30. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor ez lesz a baj amit írtam. Most veszítette el az anyukáját,kell egy "anyapótlék" neki, és ez te vagy. ezért nyávog. A kiscicákkal az anyjuk sokáig ott van szinte egész nap, és az anyjukat követik és tőle tanulnak. Sokáig ragaszkodnak az anyjukhoz és elvárják a figyelmüket. Az anyamacska általában csak akkor hagyja ott a kicsiket,ha enni,inni vagy wc-re megy,de ezt is inkább abban az esetben,ha a cicák alszanak.

Úgyhogy egy darabig számíts arra,hogy követ és nyávog. :)

2013. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodok hogy nincs semmi baja (egészségügyileg).

Köszönöm

2013. jún. 30. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért lehet el kéne menni vele a dokihoz, mivel nem tudhatod, hogy honnan került oda, ahol találtátok. A megilletődöttségtől lehet nem tud wc-ni, olvastam már ilyet, de még nem tapasztaltam. Nekem 2 cicám van, akik 12 hetes korukban kerültek hozzám és mindkettő rendesen használni kezdte az almot és nem sírtak/nyávogtak.

Azt sem tudhatod, hogy bántották-e szegényt vagy lehet tényleg még olyan kicsi, hogy az anyját hívja. Olvastam már olyan cicáról, aki még 14 hetesen is szopizott.

2013. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
WC-zett már csak uj volt neki a hely :) Amugy biztos jo körülmények között volt mert kézhez van szokva.
2013. jún. 30. 23:25
 8/8 anonim ***** válasza:
én amikor felhoztam a 2 hónapos kiscicát a lakásba mindig nyávogott amikor egyedül hagytam kivéve ha aludt. De egy idő után elmúlik.
2013. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!