Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb 1-1,5 hónapos cicákra...

Kb 1-1,5 hónapos cicákra lehet bolhaírtó nyakörv vagy inkább fürdetés?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok jártas cicákban de lehet kapni kifejezetten kis kölyök állatokra ilyen szereket. Kutyáknál láttam többfélét is. Náluk tudom h van ultrahangos készülék is és a minap láttam bio csepegtetőset is,hogy ne "vegyszerezzed a kicsiket még olyan kis korban".


[link] (---azt irja hogy ez 3 hónapnál idősebb cicákra jo,szoval akkor ez még nem aktuális.


[link] (---Ő viszont már alkalmazható.

2013. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az az ultrahangos cucc biztos jó lenne csak az a baj,hogy nekem gyorsan kellene mert bent tartom. Úgy hogy megfürdetem cicasamponnal remélem nem lesz semmi baja :)
2013. júl. 3. 09:29
 3/3 Katonca ***** válasza:

Én éppen most kaptam egy kiscicát, aki három hónapos, és 1 kiló. Rettenet bolhásan került hozzám. Felhívtam az állatorvost, mivel lehetne kiírtani gyorsan belőle? A doki a következőt ajánlotta. Frontline Spot on kutya S készítményt.Sárga alapon van rajta a kutya.

[link]

Nem tévedés, kutyáknak valót macskára!

A készítménynek CSAK A FELÉT KELL A KISCICÁRA NYOMNI!!!

A másik felét ezüstpapírba csomagolva a hűtőben eltartható, és két hónap múlva kell a cicára ismét ráfolyatni. Muszálj jól becsomagolni, mert elpárolog!


Remélem másoknak segítettem ezzel az infóval!

2013. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!