Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudok tenni a lassan egy...

Mit tudok tenni a lassan egy éves cicámmal, ha még mindig nyáladzik?

Figyelt kérdés

De csak, mikor simizzük... szobacica, elkapni nem nagyon kaphatott semmit, 6. emeleten van, halaink vannak, de azoknak a közelébe sem fér...


úgy szeretem dögönyözni, de tiszta nyál leszek, emiatt elmegy a kedvem tőle...

8-9hetesen hoztuk el, nem lett hamar elválasztva...


van valami tippetek?


2013. júl. 4. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám apukája akkor kezd el nyáladzani, amikor női parfümöt szagol. Szóval simán rácsorgatja a nyálát a nők nyakára, ha nem figyelsz. Nem tudok arról, hogy ez az ő esetében betegség lenne-e.
2013. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sajnos nem tudom megállapítani az okát, de azt tanácsolom, hogy mutasd meg egy állatorvosnak!:) Nekem van 7 macskám, de még nem tapasztaltam náluk ilyet.
2013. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy beteg lenne, mert tényleg csak akkor csinálja, ha szeretgetjük, gondolom így fejezi ki, hogy örül... ennek viszont én nem örülök... :)
2013. júl. 4. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 4éves lány cicám még mindig csinálja, az ölemben simogatom és miután lemegy kapok ajándékba egy nyáltócsát a pólómra :)
2013. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szóval "gyógyíthatatlan"??
2013. júl. 5. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,gyógyíthatatlan!:) Az én cicám már 9 éves,és mindig tiszta nyál vagyok miután megsimogattam.Ma reggel,például mielőtt mellémfeküdt,dagasztott egy darabig,és közben jól összenyálazta a paplanomat.
2013. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát, ez remek... :(
2013. júl. 5. 14:54
 8/8 anonim válasza:
Víztiszta a nyála? Mert ha igen, akkor ez csak azt jelenti, hogy jól érzi magát:) Az én cicám is ezt csinálja és már a falra mászok tőle néha.:)
2014. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!