Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicámmal?

Mit csináljak a cicámmal?

Figyelt kérdés
Lett egy szobacicám..azért lett szobacica,mert ez elött volt egy pár macskám,/nem szobai/és azok vagy elmentek,vagy megmérgezték őket.Pedig nagyon vigyáztam rájuk.Ha betegek voltak,én már az orvost hívtam..Vissza térve..a mostani cicám,annyira kiakarna menni az udvarra.Mindig nézi az ablakból az udvart.Volt,hogy kiengedtem,és ott álltam mellette de rögtön elakart szaladt.Alig tudtam megfogni.kb:9-10 hetes.Nem tudom mit csináljak.Ha állandóan bent tartom,akkor nem veszem el tőle a szabadságát? Ha viszont kint marad,akkor félek,hogy ő is elfog menni egyszer.Akinek szobacicája van,az hogy tudja megoldani?Ő sem viszi ki sosem?

2013. jún. 16. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Macskahám...

Ráteszed,veszel mellé 1 pórázt aminek állítható a hosszúsága, és kiviszed naponta 1x-2x...

[link]


[link]

2013. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 16. 14:11
 3/7 norzsu ***** válasza:
Szerintem a cicak jol megvannak lakasban is, nem hianyzik nekik a kinti let. Az en cicam is szobacica, egy eves mult, de sosem volt kint. Persze az ablakon nez kifele, mert az szorakoztatja, de nem is akar kimenni (nah meg nem is engednenk) Van bent neki cicafu, jatekok, kaparofa stb. Meg sokat van vele foglalkozva:-)
2013. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól még ne jó eltiltani a természettől. Te letudnád élni az életed úgy, hogy be vagy zárva egy kis fűvel? Gondolkodj már kérlek. Az állatoknak igenis kell a friss levegő, a természet ugyan úgy, mint az embereknek...
2013. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*nem
2013. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16:35-ös..igazad van..pont erről beszélek.. az én cicám is ott áll a szúnyog háló elött,és nyávog,mert ki akar menni..De ha kiengedem,akkor tuti elszaladna.
2013. jún. 16. 17:50
 7/7 norzsu ***** válasza:
4-es: Nem én vagyok az egyetlen, aki bent tartja a macskáját a házban, hanem nagyon sokan. S jól elvan ő bent is! De az, hogy ki hol tartja az mindenkinek a magánügye. Inkább legyen bent, mint kint, ahol egy csomó veszély leselkedik rá!
2013. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!