Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most szül a macskám?

Most szül a macskám?

Figyelt kérdés
a macskám olyan 16:05 kor nyávogott és hívott aztán zihált nyitott szájjal vette a levegőt és a hasa is nagyon mozgott aztán bevittem és csináltam neki helyet de ő csak mászkál mindenfele látszik hogy nem találja a helyét.most jelenpillanatban szülésre utaló jelek nincsenek ,viszont valami sárgás gennyféleség kifolyt belőle kb úgy 3 csepp. ilyenkor mit csináljak? SEGÍTSETEK!! köszi!!

2013. júl. 5. 03:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szül akkor nem biztos h tudsz valamit tenni. A macskák elhúzódóbbak mint a kutyák. Megoldódik, rendszerint gond nélkül minden esetben. Persze ha a macska nem vonul rejtett helyre, tűri a közelségedet, akkor maradj vele, de hagyjad. Letakarítja a kölyköket, stb. Csak figyeld, ha ráfeküdne, otthagyná stb akk tedd a kicsihez. Am ingerlékeny lehet, csikarhat. Vigyázz vele. Kb ennyi. Ha gondolod szólj az állatorvosnak.
2013. júl. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első cicánknál is így kezdődött a szülés, hogy kifolyt belőle valami sárgás cucc.

Nem csináltam vele semmit, lement magától a szülés pár óra alatt, született 3 kismacs, csak kb. két méterről néztem, hogy oké-e minden.

2013. júl. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Azért igazán utánanézhettél volna, mielőtt kétségbe estél volna. Ezen a linken kívül még sok-sok már oldal van, ami összeszedi, hogy mik az ellés előtti tünetek.

[link]

stb.

2013. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!