Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS 4hetes kiscicam van,...

SOS 4hetes kiscicam van, tejet adok neki, párizsit eszik és pisil is, de nem kakil adtam neki étolajat, és és nedves vattával át törölgettem a popsiját! Mennyi idő után fog kakilni? Esetleg egyéb hashajtó módszerek? Nagyon féltem őt!

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi ideje nem kakil...
2013. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Állatorvos..?
2013. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tej és nem párizsi. Cicának való tejpótló kell neki. Állatorvos, aki megnézi, ha még nem produkált semmit.
2013. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 napja nem kakil! drága az állatorvos? jelenleg nem nagyon lenne rá keret
2013. júl. 5. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos elég drága az orvos, én nem is viszem soha egyik állatomat sem ha nem muszáj... Ismerősömnek most volt lázas a cicája, csak az 2000ft volt, hogy az orvos megnézte. Ma olvastam, hogy valaki írta, egy másik orvos 2700Ft-ért vizsgálta meg a cicát.

Konzerv kaját nem próbáltál neki adni? Az én cicám 3 hónapos lesz, de ami óta nálunk van, minden nap elvégzi a dolgát. Ha a tied nem kakil de rendesen pisil, akkor lehet, hogy az étel nem volt neki olyan tömény, hogy kakáljon.

2013. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Változó, állatorvostól függ. A miénk, ha nem kell gyógyszer vagy injekció a cicának, ami neki is pénzbe kerül, akkor nem szokott kérni semmit, pedig házhoz jön. De például egy másik városban egy barátnőmtől azért elkért a doki alkalmanként hétezret, hogy a sérült lábú kutyájának átkötözte a lábát. Kérdezz utána, hogy nálatok milyen árban dolgoznak.
2013. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem próbáltam még! esetleg tud valaki olyan helyet ahová el lehet vinni az állatot ha nem tudsz gondoskodni róla? nagyon megszerettem de nem szeretném hogy bármi baja legyen..valami menhely vagy akármi?
2013. júl. 5. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3 napja nem kakil akkor állatorvos kell, mert simán bele fog halni ha olyan baj van... ne hagyd szenvedni.

Ha nincs pénzed akkor megmondod az állatorvosnak hogy később fizetsz, megértik ezt is. Én sem fizettem még sose akkor amikor a macskát vittem, sose akkor lesz beteg mikor pénz is van.

2013. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen szégyelld magad!!! Életveszélybe sodorsz egy állatot! Ennek a macskának hol van a mamája? Ugyanis még mellette kellene lennie. Nem szabad neki sem tejet, sem párizsit adni. Ha 3 napja nem kakilt, akkor nagy baj van, és irány az állatorvos. Ha a lepasszolásán gondolkodsz e helyett, akkor halálra ítélted őt.
2013. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! most vittem ki a kertbe kakilt végre és pisilt is ;)
2013. júl. 5. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!