Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS 4hetes kiscicam van,...

SOS 4hetes kiscicam van, tejet adok neki, párizsit eszik és pisil is, de nem kakil adtam neki étolajat, és és nedves vattával át törölgettem a popsiját! Mennyi idő után fog kakilni? Esetleg egyéb hashajtó módszerek? Nagyon féltem őt!

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 20:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy helyre jött a cicád, és nem lett nagyobb baja. Viszont bármikor megeshet, hogy beteg lesz, és akkor már tényleg állatorvos kell neki. Gazdiként a te felelősséged, hogy megóvd őt és segíts rajta ha beteg lesz. Próbálj meg a lehetőségeidhez mérten spórolni, és egy kis pénzt félrerakni arra az esetre ha állatorvoshoz kell vinni. Ha naponta, vagy kétnaponta félreteszel 100 vagy akár 200 forintot, azzal már gyűjthetsz egy kis pénzt...
2013. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!