Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes állatorvoshoz vinni?

Érdemes állatorvoshoz vinni?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban hányt a macskám, mert előtte lévő nap csontot evett (azóta már tudom hogy ezt nem szabad).Vasárnap kb 5-6 körül ette, utána hajnalban 4 körül hányt, párszor öklendezett, azóta eltelt egy nap, és teljesen jól van, talán többet alszik mint az előtt de ezt lehet hogy csak belemagyarázom. Ez ugye nem lehet bélelzáródás, vagy inkább vigyem el orvoshoz?

2012. dec. 11. 11:57
 1/4 intrepid ***** válasza:
0%
Ha jól van, minek vinnéd akárhova is? Te szaladgálsz az orvoshoz minden kis nyavalyával? Egy hányás az nem a világvége, még a maja naptárak szerint sem.
2012. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném, csak ha a neten utána olvasok egyből a legdurvább dologra készítenek fel hogy biztos bélelzáródása van, stb, a biztonság kedvéért megkérdezem tőletek :)
2012. dec. 11. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha most már rendben van, eszik, jó kedve van, akkor nem kell orvoshoz vinni. Ébreszgesd fel, játsz vele, hogy tényleg bágyadt vagy csak simán alszik.
2012. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el és ha nincs semmi gond akkor megnyugodsz.
2012. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!