Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angolul beszélő ideiglenes...

Angolul beszélő ideiglenes befogadoktól vettem egy kutyát, a képen látható oltások milyenek? Ezen felül milyet érdemes még adni? Mikor mennétek legközelebb állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 10. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a kutya betöltötte a 3 hónapos kort, akkor egy veszettség elleni oltás szükséges majd neki. Illetve az utolsó (nov.06) oltás után félévvel elmenni egy emlékeztető kombináltra ami a három oltás összessége, ez után évente abban az időpontban kell mint amikor az emlékeztető kombináltat kapta. Illetve a veszettség elleni oltás után is félévvel újra egyre elmenni aztán ugyanúgy évenként.
2012. nov. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,még csak 10 hetes:)

Akkor rendben vannak az oltások.

2012. nov. 11. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Így igaz,ahogy az első mondta. Ha lehet a jövőbe ne Vanguard vakcinával oltassál(tudom,hogy eddig nem te oltottad), nagyon sok rosszat hallani róla. Orvosok szeretik használni,mert olcsó.
2012. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hovarju ***** válasza:

Én a vásárlás után elvinném egy alapos vizsgálatra.

Nem baj, ha látja az orvos, akkor is ha semmi baja sincs.

2012. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!