Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon lefogyott a macskám....

Nagyon lefogyott a macskám. Miért?

Figyelt kérdés

A macskám kandur és most a nyáron annyira hogy rendesen látszik a gerince. Pesig eszik rendesen. Lehet attol is hogy volt egy időszak amikor sok kullancs volt benne. De orvoshoz nem tudjuk elvinni anyagi gondok miatt. Meghalhat vagy nem? Tavaly is nagyon lefogyott de nem ennyire.


Kandur 5 éves fél perzsa keverék.


2013. júl. 8. 11:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Meg, ha lenne rá pénzetek, nálunk pl. az ilyen problémás cicuk kapnak altatót a dokitól és utána kezelésbe veszi a kutya-macska kozmetikus. Csak hát egy ilyen fürdetés nem olcsó mulatság. Az én macskám utálja a vizet, szerencsére nem annyira karmol, ha sikerül jól megfognom a grabancát, de olyan keservesen vérnyog, mintha élve nyúznám meg... Borzasztó. Pedig hosszú szűre van, úgyhogy muszáj megfürdetni 2-3 havonta. Az enyém is kijárós, úgyhogy már a meztelencsigától kezdve mindent találtam benne... Próbáljátok ki a féreghajtót. Persze a kullancstól is kaphatott el valamit - sajnos -, bár, ha ügyesen vetted ki, ennek kisebb az esélye. Nálunk a kisállatkereskedésben lehet kapni cicáknak kimérős vitamint, 1 db. kerül 10 Ft-ba, 30 db 300 Ft. Nem tudom, felétek van-e ilyen lehetőség, de lehet, hogy kicsit kifogyott a tartalékaiból a cicó.
2013. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!