Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit szóltok azokhoz a tápokhoz...

Mit szóltok azokhoz a tápokhoz, amik alkalmasak minden életkorú macska etetésére?

Figyelt kérdés
Ti etetnétek vele, mondjuk kiscicát? Ha belegondolok, természetes körülmények között a kiscicák és a felnőttek is ugyanazt eszik. Kb. az idős macskáknak való tápnak lehet ebben a tekintetben létjogosultsága.

2013. júl. 8. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy van ahogy Te mondod.A természetben is ugyanazt eszik mint a nagyok.Én neveltem már fel perzsa macskát kölyköktáppal és házimacskákat felnőtt táppal.Ugyanaz lett.Felnőttek, szépek, egészségesek voltak.Ennyit a kölyöktápokról.
2013. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet adni,a kölyöktápoktól amúgy is csak híznak...
2013. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én direkt ezeket keresem. Mivel van egy felnőtt és egy kölyök cicám, nekem ez a legegyszerűbb megoldás, mivel mindig kint van nekik. Én csak száraz tápban ismerek ilyet. Legfőképp azt nézem, hogy jó minőségű legyen.

Még az idős macskásat sem tartom "létjogosultnak". Inkább a beteg cicusokét, mert az vagy tényleg pépesebb állagú és felturbózott a betegségnek megfelelően.

2013. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az idősebb macskákra azért tértem ki, mert a szabad természetben, vagy a kóbor macskák között nem nagyon van 10 év feletti jószág.
2013. júl. 9. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!