Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az mi, hogy simogatom a...

Az mi, hogy simogatom a macskát, és egyszer csak belém harap?

Figyelt kérdés

Simogatom a szomszéd macskát, fekszik, dorombol, 2 perce simogatom, és egyszer csak belém harap! :@


Mit képzel ez? Ha nem tetszik neki, miért nem megy el?

Simogatom, ez meg hálából megharap?

Felpofozom!!!



2013. júl. 8. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha verni akarsz valakit, akkor üsd magadat.

Nem minden macska szereti, ha sokáig simogatják. A pocijuk amúgy is eléggé ingoványos terület.

A cica picit rosszul nevelt, mert úgy érzi, hogy agresszívnak kell lennie, ha rá akarja venni valamire az embereket.

2013. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan területen simogattad, ahol nem szereti. Pl. hasát vagy arcát. Vagy lehet hogy szegény nincs hozzászokva ahhoz hogy simogatják, de ez nem az ő hibája.
2013. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak játszik, vagy vmitől megijedt,ne gondolj rögtön a legrosszabbra..
2013. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak macska ?!

Az én cicám rendszeresen csinálja ezt, na puff.

Különben is mit képzelsz, más macskáját, meg egyébként is egy macskát ilyenért felpofozol?! Nem kell simogatni, ha ennyi kiveri nálad a biztosítékot..

2013. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vicuska87 ***** válasza:
34%
Pofozd fel, remélem legközelebb jobban megharap!
2013. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenek ezek a macskák.Hálátlan dögök!ezért is tartok kutyát.
2013. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem egyszer csak hipp-hopp történik. Nem figyelted a reakcióit. Valószínű valamiért már egy idő után nem tetszett neki a simogatásod és lehet figyelmeztetett is (a szemén, fején tuti látnod kellett volna vagy a farok dobálásán, ettől függetlenül miért ő menjen el, ha te mentél oda hozzá), de te ezt figyelmen kívül hagytad és akkor úgy gondolta, hogy erélyesebben kifejezi az akaratát. Hát... nem a te macskád, ezért mikor hozzáérsz egy idegen állathoz neked kell a felelősséget vállalnod és csakis magadat hibáztathatod azért ami történik, semmi képen nem a macska viselkedésére kéne felháborodnod meg neki megmutatni ki a főnök. Azzal, hogy felpofoznád semmi jót nem érnél el, csak rontanál a helyzeten.

Nem is értem mit szeretnél olvasni. Egyszerűen nem értsz a macskák nyelvén...

2013. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha dorombol meg hempereg neked és egyszercsak a szájába veszi a kezed és rágcsálja, az a szeretete jele te nagyon okos.
2013. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én macskám is ilyen. Sosem volt egy nagy szeretetéhes macska, ha simogattam, akkor is jelezte, hogy mostmár ideje abbahagyni. Ha nem hagytam, mert úgy gondoltam, hogy neki ez jó, akkor engem is összekarmolt, megharapott. Én már minden rezdülését ismerem a cicámnak, látom, hogy mikor szabad, és mikor nem simogatni.
2013. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!