Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Erröl nem fog letenni ő ilyen...

Erröl nem fog letenni ő ilyen fajta?

Figyelt kérdés
A nagy cicánk 1éves kandur de ki van herélve mindig vadászik sajnos nagyon sok madarat fog.
2009. okt. 18. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ő ilyen. Nekem lány cicám van vadászós, már 19 éves, de még mindíg vadászik. Ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni.
2009. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor lett ivartalanítva? Ha nem régen akkor még van esély hogy lenyugszik de vannak macskák akiknél nagyon erős a vadászösztön ...

Nekünk 10 macskánk van, van amelyik soha egy egeret sem fogot és van aki még a legyet is elkapja...

2009. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy soha. Pároméknak két cicájuk van, már több mint 5 éve lettek ivartalanítva és még mindíg mindennap vadásznak. Kis tigris, mindkettő.
2009. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy le fog szokni róla. A vadászösztön akkor is benne marad, attól még macska. :D

Ha ilyen kis csengőt teszel a nyakába, nem tud vadászni, mert akármilyen óvatosan megy is, ez elriasztja a madarakat. (Vagy legalábbis annyit biztos nem fogna meg, mint így.) A hátulütője viszont az, hogy így egeret sem tud fogni.

[link]

2009. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már hónapokkal ezelött lett ivartalanítva.Sajnos akkor elkell fogadnis szegény madárkák sorsát.A csengős megoldást próbáltuk de sajnos nagyon idegesítette a nyakörvet leakarta szedni ideges volt tőle ezért levettük róla.
2009. okt. 19. 09:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Csodálkozva szemlélődök itt a macskás kérdéseknél. Nem rég kezdtem csak ide írogatni, igaz már nincs macskám de volt és elég sokat tudok róluk. Úgy látom az emberek nincsenek azzal tisztában, hogy a macska falkaállat, akár csak a kutya és ahhoz hasonlóan kell nevelni. Sőt egyáltalán nincsenek azzal tisztában az emberek, hogy egy macskát meg kell nevelni. Nem dísznek van. Nem bántásból írtam, oda akartam kilyukadni hogy magától nem fog megváltozni csak ha leszoktatod róla.
2009. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!