Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok, de en meg...

37 hetes vagyok, de en meg mindig attol rettegek, hogy mi van ha nem egeszseges. Ugy szeretnem letenni ezt a terhet, de teli vagyok felelemmel? Nektek mikor mult el ez a fajta rossz erzes? Csak miutan megszületett?

Figyelt kérdés
... es ugye egeszseges lett a babatok ??????????????????????????????????
2009. júl. 8. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ez mindenkiben benne van. Félünk, és féltjük a babánkat. Nekem volt amniom, és szerencsére jó lett az eredmény, de még igy is bennem van a félsz. Nyugi. Legyél pozitiv. 25 hetes kismama.
2009. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Adri baba ***** válasza:

Szia,bennem is volt ilyen érzés.Nekem még az afpm is alacsony lett és a genetikán a magzatvízvételt vissza is utasítottam:(

Úgyhogy volt kockázat,de teljesen egészséges babám született ....:)

Mitől és miért félsz?


1hós kislány anyukája

2009. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!



.... valahogy az uh-os felveteleket nezve mindig azon agyalok, hogy volt-e ujja, meg van-e az összes, mi van a belsö szerveivel, raadasul a pofijat nem mutatta meg, egeszes pontosan egy pillanatra lattam, de meg az is a 20. elötti heten volt, es akkor olyan "koponyas" feje volt, es az orrat sem lattam... es ezek annyira felkavarnak, hogy nem latom tisztan, es szerintem ezek miatt erösödtek fel bennem a felelmek. Az AFP-m nekem sem lett a legjobb... :(

2009. júl. 8. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!