Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jelenleg Magyarországon...

Jelenleg Magyarországon milyen fajta spanyol nyelvvizsgákat lehet letenni?

Figyelt kérdés
Egynyelvű,kétnyelvű,államilag elismerhető,honosítást igénylő...mindegy melyik.Most kezdek majd tanulni spanyolul,és érdekelnek a lehetőségek,bár a nyelvvizsgátó még elég messze vagyok.(otthon fogok tanulni)
2009. jún. 19. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Emeltszintű érettségivel kiváltasz egy államilag elismertet..

Nézd meg a www.nyak.hu oldalon

Általános: BME, Origó

Szaknyelvi:

-közgazdaságtani: OECONOM

-üzleti: BGF

idegenforgalmi: BGF

2009. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Nincsen egyébként spanyol érettségim,19 vagyok most fejeztem be a gimit,csak angolt és franciát tanultam!Spanyolt csak magánszorgalomból akarok.
2009. jún. 19. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. Kicsit utánanéztem a nyelvvizsgáknak, mind az Origó, mind a BME kétnyelvű vizsgák..

Ha spanyol nyelvű országban szeretnél majd elhelyezkedni, ezeket a nyelvvizsgákat ott nem fogják ismerni.. Nem jelent ez problémát, majd elbeszélgetnek veled és felmérik, hogy mennyit is tudsz.. Nem is szoktak külföldön nyv-t kérni.. :)

Önszorgalomból pedig mindegy melyik vizsgaközpontban szerzed meg a papírt!

Légy szorgalmas és kitartó, sok sikert! :)

2009. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. jún. 19. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!