Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti szoktatok a cicátoknak a...

Ti szoktatok a cicátoknak a macskaeledelen és a száraztápon kívül mást ételt is adni? Én igen ez baj?

Figyelt kérdés
pl. rántott hús vagy halrudacska, párizsi, sonka, resztelt máj, főtt tojás stb
2013. júl. 9. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi is mindig adunk neki,nagyon szereti. :)

Nem hiszem,hogy lehetne baja tőle.

2013. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk adni nekik,nem lesz semmi baja.
2013. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szoktam, mert az én cicám ezeket a dolgokat nem eszi meg. De ha szeretné én is adnék neki.Ezektől nem lesz semmi baja, kicsit változatosabb lesz az étrendje. Viszont szoktam adni neki földimogyorót és sajtot, amolyan nasiként.
2013. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vicuska87 ***** válasza:
37%

sosem adok neki mast. Taste of Wild szaraztapot kapnak, es minosei 100% hus konzervet!

Ezek a kajak feleslegesek a cicanak, zsirosak es a parizsit meg en sem eszem meg!

2013. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi kaja maradékot és tejet, szoktunk a tápon kívül adni és semmi baja sincs, sőt még szereti is.
2013. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon ritkán egy kis sajtot és főtt tojást azzal a hátsó szándékkal, hogy rávegyem a rágásra. Ezeket a vacsorájához szoktam adni, szóval nem extra dolog. Még kölyök, de a kölyöktápok egyáltalán nem motiválják a cicákat arra, hogy rágjanak. A Hill's konzerv például pép.

A cicámnak szoktam külön főzni húst, azt kapja.

Jutalomfalatként szintén rágnivaló jutalomfalatokat. Vagy a kedvencebbik tápjából néhány szemet. De ajánlott a szárított hal, attól se lesz semmi baja.

Nem vagyok a híve a nasizásnak, főleg, ha a ti ételeitekből adtok nekik, mert akkor azonosítani fogja a ti ételeteket a sajátjával és állandóan kunyerálni és lopni fog.

A saját cicámat így következetesen nevelem, oda se jön, ha eszem. Amikor pedig a földön ülök és úgy eszem valamit (ne kérdezzétek, miért), akkor kétszer arrébb tolom és kész.

Ráadásul, mint ahogy előttem is mondták, sok dolog káros és nem neki való. Lehet okosan is jutalmazni az állatot. Nem azzal kell kifejezni a szeretetet, hogy etetitek a macskát mindenféle fűszeres, olajos, mesterséges, káros dologgal, mert nincs hozzászokva a szervezete.

2013. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Egy macskának is kell változatos étrend.Ha nem fog magának kint,biztosítsatok neki egy kis friss,esetleg nyers húst,mert a vadonban is azt eszik.
2013. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyers mmájat, szívet, farhátat, lábat meg ilyeneket adok, tápot nem.
2013. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én egeret ! komolyan, :) ! állat kereskedésben szoktam venni olyant amit a pitonok kapnak kajának :)


Nagyon szívesen eljátszik vele majd felfalja.


szeretem hogy a macskámban az "ősi ösztön dolgozik"


és nem egy mű, csak tápon hizlalt macsek.

2013. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd hogy magának fogjon egeret... :)
2013. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!