Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a macskám?

Miért nem eszik a macskám?

Figyelt kérdés

A macskám nem eszik már napok óta. Kb egy hete minden viszkaszt kihányt, azóta kb. egy fél csirkeszárnyat evett, azt nem hányta ki. A füvet eszi (ha van, mert szednem kell), vizet is iszik. A tejbe csak belekóstol. Nincs legyengülve, és fájdalmai, úgy tűnik, nincsenek. 9 éves ivartalanított nőstény.

Lehet ilyesmi a nyár miatt, a levedlett és lenyelt szőrtől?



2013. júl. 11. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

valamii nincs rendben a gyomrával, vidd el az orvoshoz

de előtte tapogasd meg a hasát, hogy biztos nem eszik-e

egy ismerősöm is így járt vele, mert a cicája valahol máshol evett rengeteget így otthon vagy nem evett vagy volt mikor kihányta

szóval nem biztos ám hogy beteg a cica, vele is történhetett ez

2013. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ja, és reggelente ugyanúgy kunyerál, csak nem tudom mit. Talán füvet
2013. júl. 11. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Napok óta alig eszik? Nem szoktam ezzel jönni, de szerintem gyorsan orvoshoz kéne vinni. Amúgy az általad írt macskatáp az nagyon nem jó fajta. Agyonra reklámozzák, de semmi érték nincs a tápban. Lehet épp ez a baja.
2013. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vikica: Igazad van, szoktam neki csirkanyakat meg ilyeneket is adni, azokat jobban is szereti. Közben kiderült amúgy, hogy semmi komoly,valszeg csak szőrlaszti, kaptam ballasztot, a kajájába kell keverni, és az összeragasztja majd a aszőrt.
2013. júl. 12. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Huh, na jól van akkor. :) Múltkor én is megijedtem, mert 2-3 napig levert volt a cicám, nem dorombolt, nem nyávogott... pedig ő aztán, komolyan mondom neked, ha egy nap 15-20x nem bújik és nem dorombol, akkor neki tényleg baja van.


De végül nem volt gond, kapott egy picike negyed darab fájdalomcsillapítót, és 3 perc után, mint aki ketté vágtak, játszott, rohangált stb. :)

2013. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vikicca666: lol, igen, ez ismerős. A macskák gyorsan elfelejtik a bajt. Sőt, az enyém még "betegen" is néha ciripelve rohangált meg játszott, pedig már napok óta csak morzsányit evett.
2013. júl. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!