Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tanítsam meg a kiscicám...

Hogyan tanítsam meg a kiscicámat, hogy ha éjjel fenn van, ne ébresszen fel?

Figyelt kérdés
Éjszaka közepén felébreszt, hogy játszak vele, ha meg kizárom a szobából, akkor meg egész éjjel nyávog és kaparja az ajtót.

2013. júl. 11. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a mi macskánk is hasonló. Hajnal háromkor kel, és addig nem hagy békén, míg fel nem ébredünk. Ez azért van, mert kiskorában hagytuk.


Ti most még nem késtetek el, szóval amit tehetsz, hogy napközbe, ha tudod lefárasztod (játszol vele, vagy cicajátékokat veszel neki), vagy mikor próbál felébreszteni, nem figyelsz oda, és majd megunja, végül megszokja, hogy hiába próbálkozik, nem fogsz akkor figyelni rá.

2013. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerűen ne figyelj oda, ha megy hozzád. Nem tudjátok valami távolabbi szobába elzárni, hogy ne halljátok a kaparást?
2013. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... több, mint 1 éves a macskám, és még mindig ezt csinálja... nincs ötletem.
2013. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én macskám már elmúlt 3, de még mindig ezt csinálja. Mondjuk én beismerem hogy nagyon elkényeztettem a kis nyavalyást. :) Bár ő többnyire kajás, azért ébreszt fel. Megetetem és visszaalszik. Az lehet a megoldás ha elzárod őt külön.
2013. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oh ha csak ez lenne a problémám xD nekem 2db 4 hónapos testvérpárom van, reggel alszanak nem érdekli őket olyankor a játék éjszaka viszont kegyetlenül futkorásznak, kaparják a tapétát, ugrálnak a fejünkön, de mi megoldottuk azzal, hogy éjszakára a fürdőbe zártam, ahol mindenütt csempe van. Eleve ott van az alom is, raktunk be játékokat, kaját, és piát, eleinte nyávogtak, de azóta megtanulták, hogy nappal kell játszani. Persze nappal is szaladgálnak, kaparják a tapétát /annak ellenére, hogy vettünk nekik kaparófát/
2013. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mendi Zoltán válasza:
sehogy
2013. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!