Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap hoztuk el a kiscicámat....

Tegnap hoztuk el a kiscicámat. Elég sokat sírt az éjjel, majd abbahagyja?

Figyelt kérdés
Szobacica lesz. Ha nincs kézben folyamatosan sír és kéredzkedik fel a kezembe. Nem is tudom, ilyenkor mindig felvegyem? Vagy hogy csináljam?
2009. júl. 13. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát egyszer csak abbahaggya..:D
2009. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szegényke még fél kicsit és szokatlan neki a hely... Nincs meg a mamája és a testvérei is hiányoznak neki...

Játtsz vele sokat és most még legyél mellette, mert még picike...:)

Most még felveheted, de ne szoktasd hozzá mert akkor nem lesz , olyan pillanat, hogy ne akarna a karodba mászni...

Később ez még zavaró lehet...

Szeretgesd sokat...:)

Édes lehet...:)

2009. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menyi idős? Az enyémet 4 hetesen kaptam, és ha jól emlékszem, két éjszaka sírt, utána már megszokta a helyet és abbahagyta. Főleg, miután felmászott a párnámra és ott aludt el.
2009. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
8 hetes :)
2009. júl. 13. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor már nem olyan picike. Egy-két nap és minden rendben lesz!
2009. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor én elrontottam amikor mindig kézbe vettem a cicát?:'(

Mi tegnap találtunk 3 kiscicát,az udvarunkra szült a mami(nem a miénk,valszeg szomszéd-é),de már 8 hetesek körül vannak.Gondoltam oda megyek megbabusgatom őket,hát az egyik kis pöpi úgy belehgarapott a kezembe,azthittem meghalok,dde hát nem bírtam megállni h ne szeretgessem őket:D


Szóval én felvenném.De én szeretem elkényeztetni a cicát.Meg velem aludhat is az ágyban,de tudja,hogy nem mindig szabad csak ha megengedem,tudja,hogy haazt mondom ne,akkor nem jön fel az ágyra.Szóval nemtudom.Babusgasd egy picit,meg a nózijára ha nem vagy finnyás adj puszit,akkor megnyugszik:)(legalábbis az enyém akkor szokott:))

2009. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd fel ahányszor csak igényli. Ahogy nő ugyis egyre önállóbb lesz és egyre kevesebb lesz az igény arra hogy folyton a kezedben legyen. Csakugy mint a mamájukkal előbb-utóbb kicsit a gazdiról is "leválnak".

Én anno 2 hetesen találtam az enyémet, folyton a pulcsimban hurcoltam, mert visitott ha letettem, fecskendőböl kelett etetni is. Ugyhogy éjjel nappal velem volt (volt hogy még munkába is vittem magammal).

Összel 5 áéves a kis dögvész, de nem lett egy tul bujos fajta. Ha neki van kedve jön és megsimogathatom, de rég kinőtte (kb fél éves korára) ezt a kéreckedést.


Szerintem babusgasd amig ilyen kicsi és lehet! :)

2009. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

biztos,hogy abbahagyja,a kérdés,hogy mikor?!

a mi cicánk mentett,kb.3 hetes lehetett,mikor felhoztuk a pincéből,és 3 napig hozzá sem lehetett érni,1 napig sírdogált,de ő nagyon félős a mai napig...

2009. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!