Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak az válaszoljon, akinek...

Örökélet kérdése:

Csak az válaszoljon, akinek Ragdoll cicája van. Tényleg nagyon nyugodtak, még néhány hónapos korukban is, vagy kicsinek ugyanolyanok mint a többi kiscica?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 16:15
 1/3 Vicuska87 ***** válasza:

Ugyanolyanok mint a többi kiscica, mozgékony, aktívak!

Ha nyugodt cicát keresel akkor perzsa és az exotic-ok felé keresgélj!

2013. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy öt hónapos ragdoll kandúrkám van, nem bántam meg, hogy ezt a fajtát választottam! Csodálatosan jól alkalmazkodik, elég volt egyszer megmutatni neki az almot, azonnal odapisilt, azóta sem volt baleset. A kaparófára is azonnal rászokott. A lakásban nem tett tönkre semmit, ha nem vagyunk itthon, alszik, pihizik. Ha hazaérünk, akkor viszont aktív, produkálja magát. Nagyon sokat nevetünk, mosolygunk rajta. Nem is lenne normális, ha egy kiscica nem lenne játékos! A ragdoll kiegyensúlyozott macska, de ez nem jelenti azt, hogy olyan, mint egy darab fa. Lakásba szerintem ideális!

Viszont: fontos, hogy 11-12 hetes koráig a családjával legyen! A ragdollok lassabban érnek, ha hamarabb elhozzátok, akkor nem lesz olyan kiegyensúlyozott. A tenyésztő, akitől vettük, nem is engedte el hamarabb!

2013. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én cicám most 6 hónapos, és imád mozogni. Ha nem vagyok otthon, az apróbb dolgokkal elfoglalja magát, vagy labdázik, de ha hazaérek, akkor felpörög és lemoozogja a napot.
2014. jan. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!