Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! 4 napos kiscica beteg?

Kirilla14 kérdése:

Segítség! 4 napos kiscica beteg?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a kiscicák 3 an vannak, de közülük az egyik elég aprócska és gyengécske, ma reggel láttam hogy a szemük ugyan nem nyílt ki de az ő szemei csúnyán fel vannak dagadva, két nagy púp, mi baja lehet és hogy tudok rajta segíteni?

#macskabetegség #kölyök macska #néhány napos cica
2013. jún. 27. 11:23
 1/5 anonim válasza:
semmit se csinálj vele,még túl kicsi,pár hets korban nyílik a szemük. annyit tehetsz érte,hogy az anyamacska mellé teszed,h tudjon szopni,és nem birizgálod.
2013. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk hagyd békén.


Vagy ha nagyon aggódsz, akkor sajnálattal közlöm h te semmit nem tehetsz - ellenben az állatorvos sok mindent.

2013. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gömbicica ***** válasza:

a cica szeme ki fog majd nyilni.

talán amit Te dagadtnak látsz, csak azért látszik annak, mert kicsi fejletlen még a cica.

ha majd váladékozik, kamillával finoman lehet mosogatni,és doki lássa!!! ad rá speckó szemcseppet majd.

2013. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye, tudom hogy ez nem azértvan mert fejletlen,látom hogy az ott két nagy bumszli és tudom hogy beteg, bekenem kamillával, az nem árt neki, ha megmarad megmarad ha nem nem mit tudok csinálni...
2013. jún. 27. 15:55
 5/5 anonim válasza:
Sajnos tényleg nem tudsz sokat tenni vele, mert még nagyon kicsi. Talán rendbe jön attól, ha az anyamacska nyalogatja a szemét, mint a nagyobbaknak szokta szemgyulladás esetén. Ha fontos neked a kicsi, vidd el állatorvoshoz, bár szerintem egy ilyen csöppséggel ő sem tud mit kezdeni, nem hiszem, hogy komoly gyógyszerkúrára fogna egy négynapos kiscicát. Reméljük a legjobbakat.
2013. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!