Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vigyem haza a cicát...

Hogyan vigyem haza a cicát Angliábol?

Figyelt kérdés
Angliában élek,van egy kandurcicám,és nem tudom hogyan vigyem haza.Köztudött,hogy Angliába nagyon nehéz állatot behozni.De ha a cica angol és csak nyaralni vinném?Vajon visszaengedik?Senkire sem tudom hagyni,ugyanis kb 1 honapra mennék Magyarországra.
2009. okt. 19. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Háát, menj el a helyi állatorvoshoz, és csináltass neki papírokat, valamint oltásokat is adass be, nehogy összeszedjen valamit itthon.Gondolom nem kevés pénzbe fog kerülni.A cicára meg nincs rá írva, hogy angol :):) ezen olyan jót mosolyogtam :D tudom, angolul kell hívni,meg nem ért magyarul maximum, de papírok nélkül tényleg nem fogja ezt rajtad kívül más tudni, illetve elfogadni!
2009. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csak nem plüsscica és a cimkéjén van, hogy made in U.K. :):):)

(előző)

2009. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hallottam már nem egyszer, hogy altatót adtak a cicának, hogy át lehessen csempészni a határon, mert amúgy több hetes procedúra lett volna. Hogyan csinálták, azt nem tudom, mert én nem kockáztatnám, hogy saját magam adok neki altatót, állatorvos pedig nem biztos, hogy megteszi.

Esetleg megbeszélheted, hogy az országon belül szeretnéd szállítani x ideig és szeretnél segítséget, hogy ne pánikoljon és sírjon egész úton. Lehet, hogy az utazás előtt ad neki valami nyugtatót a doki.

Ha viszont anyagilag belefér, biztos van olyan szolgálat, ahol nem csak kutyákra, hanem cicákra is vigyáznak amíg a gazdi elutazik.

2009. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
53%
Bevett gyakorlat, sot ha jol tudom kotelezo a pl. repulogepen szalitott allatokat a szallitas idejere elaltatni.
2009. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj a helyi állatorvosnál. Macska-útlevéllel és chippel át- és vissza is engedik. Más kérdés, hogy mennyire viseli majd meg szegényt a repülés, ezt nem tudom. Jó utat Nektek!
2009. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a jet2-vel szoktam hazajárni,és miután utánajártam,ez a repülötársaság nem szállít állatokat.Az autout min 24 ora.Az rengeteg a cica számára.Senki sincs akire hagyhatnám.
2009. okt. 19. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
kisállat hotel. olyan biztos van angliában.
2009. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Autóval vidd haza alagútban, más megoldás nincs. Én is így csináltam, senki nem szólt semmit, simán a ketrecében volt bent az ülésen.

Kibírja a 24 órát, az enyém csak a vizet fogadta el, hiába adtam almot nem pisilt. Hősiesen tűrte, a felét végigaludta.

Repülőn lehetetlen szinte.

2009. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és visszafelé nem engedik, 6 hónapnak kell eltelnie. Ez esetben ne vidd, keress valakit neten aki tud rá vigyázni, engem egyszer így talált meg egy csajszi, 2 hétig lakott nálam a cica. Ha gondolod írj privit. (Bár már másik országban lakom, de talán tudok segíteni ismerőseim által.)
2009. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagybátyámék autoval járnak haza angliából és mindg hozzák a kutyájukat.És valamikor 10 napon belül vissza menek.Kocsibav hozzák a kutyát.Szóval ha minden elvan intézve oltások is akkor meglehet oldani .Helyi állatorvost keresd fel ő majd intézi hogy hogy hova menj tobább.
2009. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!