Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a kedvenc tulajdonságotok...

Mi a kedvenc tulajdonságotok a macskátokban?

Figyelt kérdés
Nekem mikor nem ismer valamit és odasettenkedik a füleit előrehajtva :)
2009. okt. 20. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt amikor ólálkodik, látszik, hogy valami rosszban sántikál. ilyenkor a szeme se áll jól:) meg amikor kíváncsiskodik, érdeklődik valami új dolog iránt. tegnap a tavalyi csizmámat ápoltam és ott settenkedett körülöttem és kíváncsian meresztgette a szemét:)
2009. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindent szeretek Benne, de talán az a kedvencem, hogy annyira ragaszkodik hozzám. A múltkor elég sokat távol voltam, ezért a harmadik nap éjjelén végig rajtam aludt, egy percre se mozdult rólam, pedig nem szokott ilyet csinálni. :)
2009. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én úgy imádom ahogy van..igazi kis rosszaság....
2009. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
A mi cicánk ha álmos egyből jön oda dorombolni :)) Annyira édes, sőt éjjel mindig lefekszik közénk és ha éjjel átfordulunk a másik oldalunkra akkor egyből a nyakunknál terem és a dorombolást kiegészitve elkezd cuppogni a nyakunkon mintha szopizna. Ha megsimogatjuk közben akkor pedig elkezd mellé dagasztani is. Az éjjel közepén ez a hármas dolog elég vicces tud lenni, de ő csak igy tud ujra elaludni :D
2009. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
jaj, igen azt én is imádom amikor a füleit előrehatja... én még azt is szeretem amikor a pofiját dörgöli az arcomhoz.
2009. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én azt szeretem benne a legjobban, amikor kupakokkal játszik :P aztán mikor bepöcköli az ágy mögé, csak les rám hanyattfekve, h szedjem már ki xD
2009. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Csípem, amikor a frissen felmosott padlóra lép és csodálkozva rázogatja, nézegeti a talpát, aztán "kitolat".

Ugyanilyen kedves, hogy minden télen rácsodálkozik a hóra, aztán óvatosan becserkészi, megtapogatja, lerázogatja, aztán lenyalja és végül hatalmas, pipiskedő léptekkel belegázol :=)

2009. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon szeretem amikor a fülecskéit előre hajtja :)
2009. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A Kiscicámban én is imádom amikor előrehajtja a fülét, telljesen kitágulnak a pupillái, és le akar vadászni. :) Meg amikor a hátamon fekszem, és elkezd a mellaksomon dagasztani, dörgölőzni az arcomhoz, dorombolni, majd összegömbölyödik rajtam, és hangosan nagyon dorombolva elalszik. :)


A nagymacskám, meg egy szép nagy termetű állat. Csak úgy gyönyörködöm benn amikor el kezd kecsesen mosakodni.

Meg amikor odabújik hozzám éjszaka, a két mancsával átöleli a nyakam, telljesen hozzámbújik, az arcomhoz tolja a pofiját, és álomba dorombolja magát. :)


Nagyon édesek, egyszerűen imádom Őket!!! :)))

2009. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

én kb. három hete kaptam egy fekete perzsát mert az eddigi gazdijai kiutaztak Kanadába a cicust meg nem akarták elaltatni és így hozzám került (ő a negyedik ). Egyszerűen imádom :) nem hittem volna hogy egy 5 éves cica ennyire megszokja az új környezetet . Az első pár nap nehéz volt de most már olyan mintha kiskorától nálam lenne . Csodálatos!

a legjobban szeretem benne amikor nyávogva járkál utánam egész addig amíg fel nem veszem és el nem kezdem dajkálni. Mindig is egy szőrmókról álmodtam. Ja és a volt cicagazdi azt mondta nem tud dorombolni amit megcáfolok mert mióta nálam van élég neki annyi hogy hozzáérek és elkezdi :)

imádni való az összes négylábú cica-mica akármilyen is legyen :)

2009. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!