Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kis cicát, apám...

Találtam egy kis cicát, apám meg azt mondta ha nem tüntetem el bedobja a mikroba?

Figyelt kérdés

Apám utálja az állatokat. Azt mondta ,hogy a kiscicát be rakja a mikrosütőbe élve ha azonnal nem tüntetem el a háztól.Már próbáltam oda vissza vinni ahol találtam,de 2 órán belül vissza jött.

Most itt dugdosom a szobámba.

Mit csináljak?



2013. júl. 18. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vidd el oda, ahol találtad, és hagyd ott. Ha nyávog az ajtódnál, akkor ne nyisd, majd rá fog jönni, hogy nem engedik be és akkor tovább megy.

Sajnálom. Majd ha nagyobb leszel, hátha kaphatsz egyet. Mindig lesz rászoruló kiscica.

2013. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vissza vittem,de félek,hogy a kegyetlen apám találja meg ,ha megint vissza jön :(
2013. júl. 18. 13:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát elég fura apukád van. Már megbocsáss de elvihetnéd egy szomszédhoz vagy rokonhoz aki szereti a cicákat. Vagy ha van a közelben menhely oda is elviheted.
2013. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Keress neki gazdit! Az apukád meg szégyellje magát. Szerintem aki utálja az állatokat lelketlen ember.
2013. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Úristen milyen emberek vannak :( Találj a kiscicának olyan helyet ahol tuti szeretik és szívesen örökbe fogadnák. Tedd ki facebook-ra hátha jelentkezik valaki. Ha miskolciak vagytok vagy környékről akkor én szívesen örökbefogadnám :)
2013. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát tényleg szégyelje magát!!! Hogy tud bárki is ilyet tenni egy kismacskával!!
2013. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Majd irj hogy mi lett!Oké? Ja igen és apukád egy kegyetlen ****
2013. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálná akkor nyugottan fel lehetne jelenteni a rendőrségen!!
2013. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Keress neki gazdit,apád meg menjen a mikróba...
2013. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aha!!Jól mondja az előző!!!
2013. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!