Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlenül találtam rá apám...

Véletlenül találtam rá apám internetes leveleire, nőkkel levelezik, és nem teljesen őszinte, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mikor nincs internet közelben, megkér, hogy az online játékát én vezessem, megadta a kódját. Jött egy új levél, és csak azért kattintottam oda, hogy ne villogjon, de megláttam egy rakás levelet egy nőtől. Apám vagy 20 évvel fiatalabbnak mondja magát, és letagadta, hogy van családja. Beszéljek vele, vagy tegyek úgy, mintha nem tudnám?

21L


2010. júl. 5. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
szerintem hagyd. Apád így éli ki magát. találkozni biztos nem fg vele,hi sz 20 évvel fiatalabbnak mondta magát
2010. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Persze, ne szólj neki, ne vond felelősségre, ha neki ez esik jól, hadd csinálja, nem árt vele senkinek.
2010. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Annyira szomorú, hogy a férfiak ennyire ráérnek, míg mi nők, annyit dolgozunk. :(( Én képtelen lennék úgy tenni, mintha nem vettem volna észre, mit tett, beszélnék vele. Megkérdezném, miért is játszik mások életével.
2010. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Anyuddal együtt él?

Ha igen, akkor elmondhatod apudnak, hogy azért ez nem szép dolog, hiszen ott van édesanyád is, akit tisztelnie kell.

Ha nincs anyuddal együtt, akkor hadd ismerkedjen.

Egyébként számomra úgy tűnik nem annyira komoly a dolog, ha 20 évvel fiatalabbnak mondja magát. Akkor talán nem akar találkozni a hölggyel csak éppen udvarolgat. Mert ugye a kora úgyis kiderülne.

Igazából nem tudom mi lenne a helyes megoldás. Hallgatni, vagy szólni neki.

Tudni kéne, hogy anyukáddal együtt élnek- e?

2010. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem árt, annak is akivel levelezik, mert őt is álltatja, és a családjának is árt, mert ezt az időt fordíthatná rájuk.
2010. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Ja igen, és ahogy a 14:16-es hozzászóló is említi, sajnos mások életével, érzelmeivel is játszik.

Mert apud egyszer csak, amikor fel kéne fedje magát, ugye nem fogja megtenni, és csak lelép az internetről, a hölgy meg azt sem tudja majd, hogy miért, és egy nagy csalódás fogja érni.

2010. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
74%
velem is kb. ez történt 3 éve, én nem szóltam se neki , se anyának, mert nem hittem el. De kiderült a dolog és azóta is tart a válásuk... :(
2010. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen anyukámmal él, de a házasságuk már csak egy "megszokás" egymás mellett...
2010. júl. 5. 14:30
 9/18 anonim ***** válasza:
A helyedbe képzeltem magam, és én nem szólnék bele. A saját képemről sülne le a bőr mert nekem lenne ciki (sajnos ilyen vagyok, nem szeretem kellemetlen helyzetbe hozni az embereket). Ártani szerintem nem árt vele, ahogy fentébb is irták, találkozni nem fog vele. Majd vége lesz úgyis!
2010. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Legyél addig boldog,míg élnek a szüleid.Hidd el,sokan vannak,akiknek már 10 éves korukban meghal az anyjuk vagy az apjuk..rosszabb esetben mindkettő!És azaz igazán elszomorító,nem az,hogy megszokásból vannak együtt.Az én szüleim is már csak megszokásból vannak együtt.
2010. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!