Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Általában hány napig kóborolna...

Általában hány napig kóborolnak a cicák?

Figyelt kérdés
A mi cicánk kinti és benti is. Már öt napja elment, nem jelentkezik. Valakinek hasonló tapasztalata? Kinek meddig volt távol cicája?
2013. júl. 18. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy fiú cica koborolhat 3 hétig is. Enyém kb. 2 hétig nem jött. Kinti és benti 3 éves kandúr :)
2013. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 napig volt távol.
2013. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt nem írtam, hogy ivartalanított kandúrról van szó. Ez az első alkalom, és már 5 napnál tartunk.
2013. júl. 18. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem durva. Mivel nincs nagyon oka az ilyen sokáig tartó csavargásra. Én már a kefét rágnám. Szerintem kérdezz körül a szomszédságban, hogy nem látták-e, esetleg nem zártak-e be mostanában pincét, padlást, ami eddig szabad bejáratú volt. Nem tudom elképzelni, hogy egy ivartalanított kinti-benti macsek ne menne haza enni vagy csak úgy, hogy otthon legyen. Az enyém is tiszta dinka mostanában, de azért legalább hazatolja a képét, plusz ma én be is zártam, mert éjszaka nem akart bejönni a szomszéd macskákkal vagánykodott. Viszont láttam...
2013. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezeken már mind túl vagyunk. Végijártuk a környéket, végigkérdeztünk mindenkit. A környékbeli házaknál is voltunk...
2013. júl. 18. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor reménykedni lehet, hátha haza téved és ezentúl jobban vigyáz magára. Én hiszem, hogy elég kis életrevalóak, remélem nem bántotta valami barom, vagy nem akadt össze életveszélyes állatokkal... na de inkább nem ragozom. Majd írd meg, ha hazamegy, szurkolok!
2013. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!