Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kismacska túl éli a kint...

Egy kismacska túl éli a kint létet egyedül? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap felfigyeltem 2 kiscicára,a bátyáméknál vagyok nyaralni,és a hátsó kertben,egy rossz disznóólban vannak a kiscicák(a disznóólnak a hátsó része le van bontva,ezért szabad be és ki járásuk van),A bátyáméknak nem szóltam,mert utálják a macskákat...A cicákat megetettem,a kutyusom tápjával(a kutyusom is velem van,de nem bántja a macskákat).A cicákat nem tudom megfogni,mert rettegnek az emberektől,pedig próbálkoztam sonkával,táppal,de csak úgy ettek,ha elmentem onnan legalább 10 méterre,a másik az nem is evett,az jobban fél).A cicák nagyon soványak...én pár napon belül megyek haza,vissza Budapestre(Mert Gyömrőn vagyok),és sajnálom a cicákat.A menhelyre elmentem,de ottan csak kutyákkal foglalkoznak,így nem veszik be a cicákat...egyedül Budapesten jöhetne szóba a Noé állatotthon,de jelenleg nincs pénzem arra,Hogy most felvigyem a cicákat,maximum akkor tudnám ha megyek haza,de akkor a kutyámat is viszem magammal,így nem tudom felvinni,mert maximum 2 állatot szállíthat egy személy a buszon,azt is megfelelő szállító boxban(ha pl macska,görény,nyúl,stb),csak kutyát lehet felvinni,úgy,hogy nem szállító boxban,de szájkosár,póráz kel a kutyára.Nem tudom mit tegyek,sajnálom a cicákat itt hagyni...:C Túl éli egyedül 2 kiscica kint a szabadban,akik alíg lehetnek 6-7 hetesek? :S Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek!
2013. júl. 19. 20:42
 1/3 anonim válasza:
Nem fogják túlélni, de tudod, ez a természet rendje, természetes szelekció. (ezt úgy mondom hogy nekem is van macskám és régebben kutyám volt)
2013. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a választ!Hát én azért nem szeretném ha elpusztulnának,nem lenne tiszta a lelkiismeretem :/ Esetleg ideiglenesen be tudom fogadni,amíg nem találnak gazdára...meghirdetem őket,ha be tudom őket fogni,és akkor csak akad gazdijuk,remélem..:/ :) És mi kell egy kiscicának? (Még nem volt kiscicám)
2013. júl. 19. 21:00
 3/3 Arimateia ***** válasza:

[link]


Ha teheted, fogadd be a cicákat. Szerintem Junior abban is szívesen segít.

2013. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!