Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan oldhatjuk meg egy...

Hogyan oldhatjuk meg egy három-négy órás úton két kismacska vécézését?

Figyelt kérdés
Alomban szokták elvégezni a dolgukat...
2013. júl. 12. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szobatisztak akkor szerintem kibirjak:)
2013. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kismacska biztosan nem fogja visszatartani. Tegyetek a macskaszállítóba egy kis forgácsot, vagy homokot, az talán megfelel neki, 3-4 óra alatt biztosan megálltok valahol félúton és ha szükséges akkor ki tudjátok cserélni.
2013. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha alomba végzik a dolgukat akkor akármilyen kicsik még, ki fogják bírni. Az én macsekom is (ivartalanított kandúr)nagyon sokáig tudja tartani, ha arról van szó... Múltkor beteg volt, és nem tudott felkelni egy hétig, úgy ment a pisi, kaki, hogy fogtam az alomban, míg elvégezte a dolgát. Mindig csak akkor jelzett (nyávogott egyfolytában) amikor már nagyon kellett neki vécézni. Na kb. 1,5 naponta jelzett. És nem pisilt, meg kakilt be egyszer sem. Szóval nem lesz gond ne aggódj.
2013. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!