Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség, anyukám sült sertésh...

Segítség, anyukám sült sertéshúst adott a cicámnak, lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nem szabad nyersen de sütve sem ajánlják kutyának, macskának a sertés húst. Remélem nem lehet semmi baja a sült oldalastól. :S
2013. júl. 21. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, nyugodj meg! Az én anyukám is adott már a miénknek, nem is egyszer. Eddig nem tudtam, hogy nem szabad, de majd utánaolvasok, megkérdezem az állatorvost. :) És nyugi, semmi baja nem lesz :)
2013. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
SÜLT hústól nem lesz semmilyen baja, ha nem 10 kilót evett meg belőle.
2013. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Főzve sütve lehet adni, akkor már elpusztul a vírus ami megbetegíthetné a kutyát.
2013. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen NYERS sertéshúst nem szabad adni se macskának, se kutyának.
2013. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább a baktériumok és a férgek jelentenek veszélyt, nem a vírusok, de igen, a sütés után teljesen biztonságos kutyának/macskának sertéshúst adni, ezen kár aggódni.
2013. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A macska húsevő, ragadozó - ebből következőleg a hús jó neki.

Sülten sem lesz tőle baja - bár nem ez a természetes eledele. ;)

2013. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ami gondot okozhat, az a NYERS SERTÉSHÚS, attól jöhet létre álveszettség (Aujeszky-féle betegség): [link]
2013. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Semmi baja nem lesz :)
2013. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 intrepid ***** válasza:
Most akkor ez hogy van? Ha ez igaz lenne, hogy megdöglik a macska a nyers hústól, akkor már kihalt volna a macska, mint faj. Mindig volt macskám, olyan jóízűen vadászgattak, madár, egér, bogár, nem voltak betegek. Egyszer az egyik kandúr hazahozott egy megpucolt, kibelezett csirkét. Biztosan azt gondolta, hogy mi sokat adtunk már neki enni, most ő ad nekünk. Persze ő ette meg.
2013. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Bocsánat, hogy az általad feltett kérdéshez teszem fel a saját kérdésemet,csak nem szeretnék egy külön kérdést indítani.:)Szóval: azt mondjátok, hogy a főzve oda lehet adni kutyáknak? Az enyém most 2 hónapos és úgy tűnik, hogy allergiás a csirkére,viszont valami husira szerintem szüksége van.Vagy rosszul gondolom?
2013. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!