Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kijárós cicák gazdái! Nálatok...

Kijárós cicák gazdái! Nálatok van a lakásban alom?

Figyelt kérdés
Nekem két kijárós cicám van, egy éve költöztünk kertes házba, azelőtt bentiek voltak. Mióta rendszeresen kijárnak nem használják a benti almot egyáltalán, kint végzik a dolgukat. Már kb fél éve érintetlenül áll az alom a lakásban. Ha nagy ritkán nincs itthon senki fél vagy 1 napig és a cicák bent vannak a lakásban akkor sem használják, inkább tartogatják amíg nem tudnak kimenni. Megszüntethetem a benti almot és csak alkalmanként rakjam ki ha elmegyünk, vagy azért tartsam meg?
2013. júl. 22. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 3 hónapos és egy 2 éves macskám, kijárósak mindketten, a kicsi bejár wc-re a nagy pedig kint végzi, de amíg nem volt a kicsi én megszüntettem az almot mert már nem használta a nagy macska, viszont ha bent volt a lakásban és nem volt lehetősége kimenni akkor az alom helyén végezte el a dolgát, nem tartogatta.


Mivel a te macskáid tartogatják, igazából felesleges az alom, bár ha nincs útban akkor megtarthatod mert ha nem használják akkor nem is kell cserélni, és ha egyszer mégis szükségük lenne rá legalább nem kell takarítani.

2013. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs! Ha sokáig nem vagyuink otthon, akkor addig kint van a kertben.
2013. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csak olyankor van, ha betegek, és jobb nem kiengedni őket, vagy odakint kemény mínuszok vannak nagy hóval.
2013. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam sincs. Fölösleges. Nem használná.
2013. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!