Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valahol kapni foszforesz...

Lehet valahol kapni foszforeszkáló macskanyakörvet?

Figyelt kérdés
Kaptam egy fekete cicát még nagyon kicsi, és mindig nyávog.. de egybeolvad a környezetébe este, és fél óra amíg megtalálomXD
2009. okt. 21. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen a honlapon lehet olyat rendelni: www.petnet.hu

Én mintha láttam volan itt ilyen nyakörvet. Nézz körül rajta, hátha találsz:).

2009. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már néztem, de sajnos nincs olyan.. csak fényvisszaverős.. és az nem jó, mert a szobacicáról lenne szó.
2009. okt. 21. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

A Whiskasnak volt egyszer egy ilyen terméke.

Az én cicámnak az van, bár már elég régi.

Fogalmam sincs hol lehetne még ilyet találni.

De én boltokban rendszeresen látok. Akár még Tescoba is. Talán Fresnapf..

2009. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem árulnak ilyet, de ha mégsem, akkor vegyél egy hétköznapi, normál nyakörvet, és ragassz rá foszforeszkáló matricákat! :) Azt biztos minden írószerboltban találsz
2009. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol nem találtam eddig foszforeszkálót, mindenhol csak fényvisszaverős van.. ami nem ugye nem világít sötétben. (egyet láttam csak ami kutyának való volt, németjuhásznak..) lehet az lesz hogy veszek egy kis nyakkörvet és lefestem foszforeszákóló festékkel..:( Vagy a macskát kenem be XD
2009. okt. 25. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!