Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet olyan macskanyakörve...

Hol lehet olyan macskanyakörvet kapni, amire rá lehet írni a lakcímet?

Figyelt kérdés
a cica mindig ki akar szökni a társasház udvarára, és a szomszédok nem tudják, hogy kihez tartozik. ha már azt nem tudom megakadályozni, hogy a lakótársak kiengedik véletlenül, akkor legalább jó lenne, ha tudnák a szomszédok, hogy hova szóljanak be, ha találkoznak vele.
2009. jan. 28. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én láttam Fressnapfban is, meg állatkereskedésben is Szombathelyen. Szerintem ha bemész egy állatkereskedésbe abban a városban, ahol laksz, biztos kapsz. Itt volt olyan kis pici medál is, amibe gravíroztatni lehet.
2009. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozva az előttem szólóhoz, lehet kapni minden Fressnapf üzletben. A nyakörveknél, vagy a cassza körül vannak. Van ezüst és arany színűben is. Nagyon praktikus kicsi, fémből van és az alját kilehet tekerni, amiben egy kis papírhenger van, amire a címet lehet ráírni. De jobb ha te csinálsz egy másikat, mert ami benne van azt nagyon nehezen lehet kiszedni és visszarakni. A gravírozott medált nem javasolnám ugyan szép, de jóval drágább, mint ez. Ami potom 204 Ft és bármilyen nyakörvre ráfűzhető.
2009. jan. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy nem lehet olyan nyakörvet kapni sajna, amire címet is lehetne írni, erre a célra van a címtartó, amiről írtam.
2009. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!