Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 napja váltja a cicám a...

2 napja váltja a cicám a fogát. A cicáknál meddig tart a fogváltás?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
2 napja váltja? :) Gondolom akkor 4-6 hónapos cicáról van szó.Addig váltja míg az összes kijön és kinő.pár hét az egész
2013. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nemrég kezdte el. 5 hónapos pár hetes korában. Azt vettem észre, hogy néha nyáladzik és furcsa hangokat ad ki a szájával, plusz mozgatja, mintha valami benn/fennakadt volna. Megnéztem, de semmi. Elkezdtem bepánikolni, de utána találtam egy fogat és megnyugodtam. Aztán találtam még egy fogat pár nap múlva, de szerintem még mindig nem cserélődött le az egész. És ez az első eset már egy hónapja volt. A másik cicámnál észre sem vettem, csak nála is találtam fogakat. Szóval én nem tudom meddig tart, de szerintem hetekig folyamatosan.
2013. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én még nem találtam fogakat pedig 1 hete és 2 napja cserélik. de köszi a válaszokat :)
2013. júl. 25. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt cicám aki 1 hét alatt

volt aki 5-6 nap alatt

volt aki 1 hónapig váltotta


Ez cicustol függ

2013. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!