Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hoz nekem a macska...

Miért hoz nekem a macska mindig valamit?

Figyelt kérdés

A múltkor egy élő gyíkot hozott a házba. Azóta nem hagyjuk nyitva az ajtót neki, ellenőrzéssel jöhet be.

Ma egy döglött madarat szeretett volna..

Benti macsek, csak néha kiengedjük.

Köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 24. 10:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ezt nekünk is csinálták a macskák. Hoztak madarat, egeret, de még kis vakondot is, hol élően, hol döglötten. Szerintem csak szeretné megmutatni neked. :)
2013. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megdicsérd, és büszke lehess rá, hogy milyen ügyes volt :)
2013. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ezzel a háláját fejezi ki, azért mert eteted, gondozod, azért most ő is ad neked valamit.(Szerinte ennivaló, de gondolom nem eszed meg)
2013. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
ösztönből! Ellátja a családot élelemmel. Nekünk régen a szomszéd macska is mindig hozott valami meglepit és letette a bejárati ajtó elé:)
2013. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Pedig elég hálátlannak tűnik, meg kicsit mulyának is,

de ezek szerint mégsem az. :)

2013. júl. 24. 10:44
 6/12 anonim ***** válasza:
A macskák (úgy értem, azok, akik vadon élnek) ezzel bizonyítják a szüleiknek, hogy életképesek, tudnak magukról gondoskodni.
2013. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is kapok mindennap valamit a cicámtól. Ha szerencsém van madarat, ha nincs akkor egeret. Én mindig megdicsérem és akkor rettentő büszke magára. A házba nem hozhatja be, ezért mindig az ablakomban hagyja. Múltkor szitakötőt kaptam. :) Ők így gondoskodnak rólunk.
2013. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves dolog tőlük! :) De a gyík üldözése közben erről nem voltam meggyőződve. :)
2013. júl. 24. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Ismerős :) Egyszer az enyém is besurrant egy élő madárral, ami persze a házban elszabadult, elkezdett repkedni. A macska kergette a madarat, én kergettem a macskát. Érdekes volt :)
2013. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hat ez nagyon kedves gesztus lehet a cicatol... Tobb eve vannak macskaim, jelenleg osszesen 7, de ilyet sose csinaltak - erdekes, talan azert mert az udvaron laknak kint?

De olyan volt, hogy az anyamacska hozott egeret es a kicsijenek es mutatta neki, hogy hogyan kell vele jatszani, dobalni, korulugralni a zsakmanyt.

2013. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!