Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a cicám bundájában?

Mi lehet ez a cicám bundájában?

Figyelt kérdés
Fekete pici koszszerű kemény pontokat találtam a cicám bundájában főként a hátán. Bolhát nem látok, végigturkáltam a szőrét. Nincs rátapadva, mert ki tudom fésülni a szőréből, de ez tuti nem kosz. Mi van a cicám bundájában?
2009. okt. 22. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szobacica vagy kijárós? Ha kint is van, lehet, hogy meghempergett valamiben.
2009. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A bolhaürülék is így néz ki...
2009. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szabad bejárása van, de kint is szokott lenni.

Hempergést kizárom, mert ez nem kosz az tuti.


Bolhaürülék? De hol a bolha?

2009. okt. 22. 12:03
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha kijárós cica, lehet valami növénynek a magja is. Némelyik mag nagyon tapadós. A németjuhászunknak volt, hogy ki kellett vágni a bundájából egy növény magját? virágát? mit tudom én milyét, mert sehogy nem tudtuk kiszedni.
2009. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A mag és a kosz az szerintem nem a bőréhez közel van hanem a bundája felszínén, de ez közel van a bőréhez.

És ki tudom belőle fésülni.

2009. okt. 22. 12:08
 6/17 anonim ***** válasza:
A bolhát nem mindig lehet rajtakapni, hogy ott van. Szerintem is ez egyértelműen bolhaürülék. Bolha írtót neki és meglátod, hogy a kis fekete pöttyök is szép lassan eltünedeznek.
2009. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bolha ürülék, és valahol ott a bolha is. Érdemes megfürdetni, beporozni, továbbá nyakörv. De ha a második kettőt nem is, akkor fürdetés és vannak olyan cseppek, amit a nyakához, meg a farktövéhez kell csepegtetni. Sajnos most nem jut eszembe a neve, de mi is ezt használtuk és tökéletes!
2009. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bolhaürülék!1000%!
2009. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hétvégén megpróbálom a fürdetést, bár teljesen új lesz ez neki.

Vakarózni sem látom, de lehet hogy csak pont meglógott előlem a bolha amikor átvizsgáltam a szőrét.

Köszi a válaszokat, keresek neki valami cseppet a fürcsi után.

2009. okt. 22. 13:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos de szerintem ott minden rendbe van de ha duzzadnak a pontok akkor feltétlenül vidd orvoshoz?
2009. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!