Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem jött haza a cicám, valószi...

Nem jött haza a cicám, valószinű hogy haza jön, vagy mondjak le rolla?

Figyelt kérdés
Apszolutt nem rá vall hogy nem jön haza, egy nagyon elkényeztetett kandúr cicáról van szó, ki minden este az ajtóban várja hogy beengedjem, és tegnap este nem talaltam sehol, s ma sem jött haza!
2011. nov. 2. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Még reménykedhetsz,az enyém 2* 1 hét után került elő,fogalmam sincs hol volt.

Sajnos harmadjára már nem lett meg:( A környéken sétálgathatsz,hátha meglátod valahol

2011. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Figyu, a szomszédunk cicája 2 év múlva került elő. A mienk másfél hónap után, szóval valószínű, hogy hazajön.
2011. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

rolla= róla

valószinű= valószínű

Apszolutt= Abszolút


Remélem megtanulsz helyesen írni! Nagyon bántó a szemnek.


A macskád meg vagy előkerül vagy nem. Ezt itt senki nem tudja neked megmondani!

2011. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ma már kocsikáztam a környéken pár cicát láttam is de egyik sem ő volt, nagyon sajnálom mert nagyon hozzám volt szokva és egész nap velem szokott lenni, általaban vinni is szoktam magammal, s már arra gondoltam hogy be ugorhatott egy ismeretlen autoba s elvitték, mivel nagyon szeret kocsikázni!
2011. nov. 2. 13:36
 5/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj a helytelen irásom miatt, csak kicsit kétségbe vagyok esve, mivel a cicám a mindenem.
2011. nov. 2. 13:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Elment csajozni, haza fog menni.
2011. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi, örülnék ha igy lenne ;-)
2011. nov. 2. 13:49
 8/16 anonim ***** válasza:
ment kiscicát csinálni majd holnap hazajön, aztán vagy 6 hónap múlva megint eltűnik vagy 2 napra és másnap egy kiscicával fog hazajönni a szájában...tapasztalatból mondom:)
2011. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát elég érdekes lenne ha haza jönne egy kiscicával, szerintem meglepődnék. köszi ;-)
2011. nov. 2. 23:03
 10/16 anonim ***** válasza:
na megvan már? amúgy hidd el ha nem jönne vissza akkor együtt érzek veled, mert nekem a legelső macskámat széttépte egy kutya és fél éves se volt, a 2.-at elütötte egy kocsi, a 3. patkánymérget evett...de most van egy 4-5 hónapos kislány <3 nagyon szeretem igaz sokba van az ivartalanítás mi is azt fogjuk, de nagyon édes és az nem csavarog xD
2011. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!