Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Van két cicám mit...

S. O. S. Van két cicám mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kaptam két cicát 7hetesek de, nem hiszem hogy gondoskodni birnék róluk.

Nem tudom mit tegyek? Állatotthon?

Nem csináltam még ilyet hogy zajlik ez?(hogy tudom beadni őket?).Tapasztalat?

Nincs semmi bajom velük!Ne jöjjenek olyan válaszok hogy miért nem tartom meg őket nem lehet és kész!

Normális válaszokat!


2013. júl. 25. 03:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha annyi felelősségérzet nincs benned hogy gondoskodj róluk ha már egyszer elvállaltad, akkor legalább annyi legyen, hogy normális gazdit keresel nekik, és nem egy állatotthonba vágod be őket. Az állatotthonok rettenetesen le vannak terhelve, és a cicáknak is az a legjobb, ha szerető otthonba kerülnek, nem "árvaházba".

A legjobb ha ismerőshöz, vagy ismerős ismerőséhez kerülnek, ahol bármikor vissza lehet ellenőrizni a tartási körülményeket, mert hirdetésen keresztül könnyű kifogni egy olyan jelentkezőt, aki bizonyos áldozati szertartásokhoz vagy szimpla szórakozásból elkövetett kivégzéshez keres cicát, de persze előadja a keeves, macskamániás érdeklődőt. Sajnos mostanában egyre több hasonló esetről hallani, úgyhogy nagyon körültekintően, lelkiismeretesen kell nekik új otthont keresni.

2013. júl. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress nekik megbízható gazdit, ne olyat mint Te magad, aki 2 macskával "nem bír".

Ha nem szerettél volna macskát, akkor rögtön visszautasítod, nem fogadod el. Én is ezt tettem volna, 2 kutya mellé akik nem éppen kedvelik a macskákat, nem hiányoztak volna.

2013. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Valletta ***** válasza:
100%
Na, ezért nem ajándékozunk állatot. Add vissza annak, akitől kaptad, mert menhely szinte biztos, hogy nem veszi be, vagy keress nekik új gazdát helyi hirdetőfelületeken, újságban.
2013. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értelek. Kaptad a cicákat, de ha nem kellenek, miért fogadtad el? :( És miért nem tudsz róluk gondoskodni, mi az akadálya ennek egyébként?

Szerintem inkább nem akarod őket megtartani. Ez a te dolgod, de akkor a legjobb amit tehetsz, ha lefotózod őket és adsz fel hirdetést mondjuk apródon, hogy ingyen elvihetőek.

Menhelyen a kutyákat sem nagyon veszik be, mert túl sokan vannak. Szinte minden menhely kétszeresen-háromszorosan tele van...

2013. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a válaszokat ...

Nos én a cicákat nem is hogy kaptam rámhagyták a barátnőm kiköltözött Londonba és a cicákat egy dobozban egy papircetlivel a lakásom elött hagyta!

Van 1 kutyám és nem nagy macsek párti amugy befogadnám őket még alergia elleni gyógyszert is szednék ( Macska alergia)

de a kutya milyat nem és amugysem tarthato több állatot a lakáomban!

2013. júl. 25. 17:42
 6/9 anonim válasza:
Ha nem túl sürgős tedd fel őket az apródra stb. Akkor biztos szerető gazdihoz kerülnek.
2013. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sürgős ... de ezt most nem úgy kell rögtön levenni hogy megakarok tőlük szabadulni csak nem akarom hogy sokáig nálam legyenek a kutya miatt is meg a végén megszeretném őket és az nem lenne jó!!
2013. júl. 25. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg menj be egy helyi rádióhoz, és mondasd be. Én egyszer megtettem, mert találtunk négy kiscicát egy dobozban, de gyerekek voltunk még, így nem tudtunk róluk gondoskodni. Rendesek voltak a rádiósok, minden órában bemondták, míg nem sikerült mindet elhelyezni megfelelő családoknál.
2013. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe, hogy ha egy kis pénzt rá tudsz szánni, akkor nyomtass ki róluk egy képet felirattal. Ragaszd ki a környéken, hogy elvihetőek. Na meg az internet, manapság már sokan nézelődnek ott. :)
2013. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!